Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rivotril fuggo vagyok, szeretn...

Axiom25 kérdése:

Rivotril fuggo vagyok, szeretnek tapasztalotakat megosztani olyanokkal akik ugyanebben a rossz helyzetben vannak. Van lehetoseg abbahagyni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
van, de nem lesz egyszerű. negyed szemenkén érdemes leszokni, az nem nagy különbség, de hosszú lesz az idő a leszokásról.
2013. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2x2 mg reggelente, probaltam negyeddel kevesebbet, valojaban megprobaltam szinte mindent a mellekhatasok azonnal jelentkeznek.A doki felirt elvonasi tunet ellen 2 fele gyogyszert, teljesen hatastalan volt.A legrosszab az egeszben,hogy mivel sokat utazom alandoan postan kuldetni kell a szert hogy funciokepes maradjak. Es meg az is hogy az orvos aki felirta annno, fogalma se volt es meg mindig nincs hogy ennek a drognak a szedese milyen kovetkezmenyekkel jar.
2013. jún. 27. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyógyszerezek, de tervezek a jövőben aktívan harcolni a gyógyszermaffia ellen.


Eddigi tapasztalatok alapján úgy kell leszokni róla mint a drogokról. Fokozatosan, kontrollal. Sok akarattal.


Kitartást kívánok!

2013. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csatlakozom!
2013. jún. 27. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem változtatni kell az életmódodon addig amíg le tudod tenni a gyógyszert. Lehet addig nem kéne utazgatni, dolgozni, csak ezzel foglalkozni (ó, tudom én hogy az ember nem állhat csak úgy le a munkájával..)


Az elvonási tünetek kezelésére nem tudom használnak-e akupunktúrát. De ha igen, akkor ennek érdemes lehet utánanézni és kipróbálni jó szakemberrel.

2013. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben jártam,csak Xanaxszal (hatóanyagát tekintve ugyanúgy nagypotenciálú benzodiazepin).Igen,van lehetőség abbahagyni,de nem könnyű.Hatalmas akaraterő,elszántság és kitartás kell hozzá.Többszöri 0.25mg-os csökkentési kísérlet fulladt kudarcba,míg nem egyszer azt mondtam,elég,nem leszek benzodiazepin függő zombi a hátralévő életemben,és komolyan elszántam magam.


Egy hétig -0.25mg => elvonási tünetek okozta folyamatos kínlódás és gyötrelem,de ennek ellenére újabb -0,25 ismét egy hétig, majd pedig újabb és újabb, közben tűrés és kitartás. Nekem így sikerült, hónapok alatt.De megérte.Azóta nem szedem,nincs rá szükségem.Kitartást és erőt kívánok!

2013. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
4mg-t szedtem, teljes tolerancia alakult ki. Elmentem az orvosomhoz, nekem estére Yarocen 15mg-s antidepresszánst írt fel (elején leszedál, alszol tőle), kb. 2 hét alatt felére tudtam csökkenteni a rivotril dózist. (kb. 4-5 naponta 0,5mg-al csökkentve)
2013. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!