Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rossz indulatú daganat,...

Rossz indulatú daganat, esélyek, teendők?

Figyelt kérdés
Ha valakinek találtak egy rossz indulatú daganatot a mellében akkor mik az esélyei? Még nem derült ki, hogy áttétes-e még nem vették ki a közeljövőben lesz a műtét. Hogyan viselkedjünk ilyenkor vele, mi a legjobb a betegnek?
2013. jún. 13. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Tartsátok benne a lelket, sosem kókadjon le a szátok amikor mellette vagytok, mosolyogni mosolyogni mosolyogni! Ezzel sokat segíthettek _Neki. Tervezetek ne csak rövidtávra, hanem gondolkodjon el, hogy mit fog csinálni 1 év múlva. Életcélok nélkül oda az ember. Figyeljen oda a helyes táplálkozásra. Hagyja el a sertéshús evését, egyen sok vasban gazdag ételt.

Itt egy videó is. Ha betartja az ember és hisz benne, akkor akár még segíthet is, ártani biztosan nem árt.

http://www.youtube.com/watch?v=C3PgFqPy-3g&feature=share

2013. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Natrix: te voltál már rákos, hogy így osztod az észt? Na ugye...


Én kétszer túléltem már rákbetegséget és 37 éves vagyok. Annyit tanácsolhatok, hogy a műtét és a kemoterápia annyira fogja sokkolni a szervezetét, hogy csak na. Ne sokkolja tovább azzal, hogy életmódot vált. Azzal ráér még, ha minden oké lesz. Egyen-igyon amit megkíván. A kemoterápia alatt nem kellene szedni semmilyen vitamint vagy táplálékkiegészítőt, mert csökkentheti vagy módosíthatja a hatását. Utána szedjen bármit amiben hisz, hogy segít. Ne lássa a letargiát és szomorúságot a családon és barátokon. És a legfontosabb, hogy élni akarjon és meggyógyulni, akkor sikerülni fog. Nem szabad félvállról venni ezt a betegséget, a sógornőm azt hitte, hogy megműtötték és úgy meggyógyult, mint a náthából. Sajnos már nem él.... Ez a betegség végigkíséri az ember életét, de túlélhető csak akarni kell és betartani, amit az orvosok előírnak.


Ha kérdésed van írj privátban, válaszolok.

2013. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit több tiszteletet. Attól még, hogy túlélő vagy nem kellene a főhős szerepébe bújnod.

Mindenkinek más vált be, mindenki arra esküszik ami elvileg életben hagyta. Ha te mondjuk csak bablevest ettél és túlélted, attól még nem biztos, hogy a bableves a gyógyír rá.

Na mindegy, nem kötözködök...

Hosszú életet!

2013. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem bújtam a főhős szerepébe, de azt hiszem abban egyet érthetünk, hogy aki nem volt benne annak fogalma sincs semmiről és a véleménye (mert csak az van neki) ignorálható. Azokat a dolgokat írtam le tanácsként, amiket a kezelőorvosom ( Magyar onkológusok társaságának elnöke többek közt...) mondott és tanácsolt. És egy kétszeres túlélő tanácsait ne degradáld, ha nem nagy kérés. Bár az intelligenciádból ennyire telik, mégcsak nem is haragudhatok rád emiatt. Kíváncsi leszek te túléled-e majd...
2013. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős az illető?
2014. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megvolt a műtét ?
2014. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!