Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egész nap hányok, másnapos...

Egész nap hányok, másnapos vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csak söröztem tegnap, de ma reggel borzalmasan éreztem magam. Ettem egy szelet kenyeret de egyből kihánytam. Azóta csak vizet ittam meg egy daedalon tablettát, de azokat is kihánytam. Mit csináljak? Ha csak egy nagyon kicsi vizet iszom, 5 percre rá azt is kihányom.

2013. jún. 29. 19:41
 1/9 petizacc ***** válasza:
Én is jártam már így :D Én nem csináltam semmit sem, csak feküdtem egész nap és sok vizet ittam annak ellenére is, hogy kihánytam. Egyrészről nem szabad hagyni, hogy kiszáradj, másrészről szerintem mindig kellemesebb vizet hányni mint azt a sárga trutyit.
2013. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
B6 vitamin még segíthet esetleg. Amúgy annál többet nem tudsz tenni, hogy próbálgatod, mikortól marad meg benned valami ( húsleves nekem régen eszméletlen jó gyógyír volt). Lehet enyhe alkoholmérgezésed is ( bár ahhoz azért jó sok sört kellett inni...)
2013. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most már este van, lassan jobban leszel.

Próbálj meg újból enni és igyál meg egy sört vagy valamit.

2013. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már elegem van a hányásból, de igazad van. Az a sárga cucc az mi? A vége mindig az :D undii
2013. jún. 29. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
egy tányér üres leves jót tenne és sok folyadék!!!
2013. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igyál natúr garzon teát. Cukor minden nélkül,ha kihűlt. Az tuti benned marad :)
2013. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a teás megoldást, bevált. :)
2013. jún. 29. 20:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a végtelen szénhidrát vált
2013. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
be.:)
2013. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!