Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaphattam így a betegséget?

Elkaphattam így a betegséget?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki olvasta, de nemrég meghalt egy váci lány agyhártyagyulladásban. Nem tudok semmit erről a betegségről, viszont most mondta egy barátom, hogy őket az iskolában lehívták hogy antibiotikumot adjanak nekik, mivel ez a lány nemrég egy buliban volt, azokat hívták le az antibiotikumra, akik ezen a bulin részt vettek. A lánnyal csak átöleltük egymást, nem ittunk egymás poharából, semmi ilyesmi.

Mivel én nem oda járok iskolába, ezért én nem kaptam semmit, viszont beteg lettem, náthás vagyok, folyik az orrom meg fáj a fejem és ennyi, azt olvastam, hogy ez a betegség 10 napon belül kijön, a buli már legalább 20 napja volt. Így ugye nem lehet, hogy én is agyhártyagyulladásos vagyok? Egy kicsit félek, mert a tüneteknek utánanéztem, némelyik hasonlít a sima nátha tüneteihez. Szerintetek egy öleléstől elkaphattam?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. máj. 29. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
TAKARODJ ORVOSOZ. MOST AZONNAL.!!!!
2013. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmentem orvoshoz, hazaküldött náthával :) Köszönöm a kissé erőszakos választ, azért ment a zöld
2013. máj. 29. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülök, h értékelted. Amúgy orvostanhallgató vagyok, és kicsit megijedtem mikor ahhoz a részhez értél h fáj a fejed. Szóval sorry a hangnemért így utólagosan is. Lényeg h látott egy orvos, hidd el, csak az a biztos ami tuti.
2013. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, végül is csak attól féltem, hogy hülyének fog nézni, amiért ezzel megyek orvoshoz, mert volt már, hogy náthával mentem, és hát elég furán nézett rám. No mindegy, köszönöm még egyszer, nincs harag :)
2013. máj. 30. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!