Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatom leget?

Agydaganatom leget?

Figyelt kérdés
felkelés után mindíg fáj a fejem leginkább hátul, és szédülök. vagy inkább émelygek nem is tudom.. meg olyan furcsa érzés mikor fordítom a fejem, akor is hirtelen megszédülök.. az utobbi időben elég sokat fogytam, és nagyon aluszékony vagyok. tehát hogy akár hol vagyok, spontán annyira álmos leszek hogy el tudnák aludni.. olyan mint mikor elfekszem a nyakam, vagy hasonló.. de nagyon rossz. hányingerem is szokott lenni néha. nagyon félek hogy az lehet.. 15/F

2013. júl. 1. 14:19
 1/6 anonim válasza:
Annak az esélye, hogy a fejfájását agydaganat okozza, gyakorlatilag nulla.A fejfájás mögött majdnem soha sem igazolható agydaganat, az agydaganat általában epilepsziás roham formájában kezdődik.
2013. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ötletelés helyett inkább menj el orvoshoz!
2013. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás lesz az inkább
2013. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poiu ***** válasza:
Alacsony vérnyomás, de inkább vérszegénység lehet a háttérben. Csináltass egy vérképet.
2013. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is vérnyomásra tippelnék a tünetekből, de van egy nagyon régi szakma, azt hiszem orvosnak v. valami ilyesminek hívják őket, na azok szoknak ehhez érteni...
2013. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ugyanez a bajom mint neked:)

nekem is alacsony a vérnyomásom szóval valószínű h ez nálad is közrejátszik.

továbbá migrénem van. mindig fáj a fejem, két naponta ágyba kényszerít a fájdalom, felkelni se bírok. szóval te még egész jó helyzetben vagy. 18/L

2013. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!