Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az hazudtam magamról hogy...

Az hazudtam magamról hogy agydaganatom van. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátaim elhagytak és a barátom is. Senki nem figyelt rám és én ezért azzal akartam felhívni magamra a figyelmet, hogy azt hazudtam agydaganatom van. Nem tudtam, hogy ez egy ilyen komoly dolog, azóta megoldódott a problémám és van egy olyan barátom aki szinte tökéletes, és új barátaim is vannak, de sajnos az elején nekik is ezt mondtam. Borzalmas érzés volt nekik is hazudni. Jelenleg 11.-es vagyok és nem tudok mit kezdeni.. Az iskolába már kezdenek rájönni, hogy hazugság, a barátom szerencsére nem tudja és én már kezdem feladni a reményt, a tanári kar is tud róla. Nem tudom mit kellene tennem. Borzalmas hazugság volt, de nem akarom elmondani, a barátomnak az előző barátnője mindig hazudott, nem akarom megbántani! Valahogy ki akarom magam hazudni ebből, és ezek után soha többet nem hazudok az életben! Csak legyen már vége. HELP PLS!

2013. febr. 27. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj el egy másik suliba.

Ez nem vicc, ezen nem lehet csak úgy túllépni. Igaz minden csoda három napig tart,de ez nagyon durva

2013. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

eznemvolt szép...

amúgy mond azt hogy kaptál kemoterápiát,és felszívódott,eltűnt.. vmi ilyesmit.. :) remélem megtanulod hogy ilyen nem mondunk!

16L

2013. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj. Úgy tudják túl vagyok a műtéten. De kezdek ebbe beleőrülni. Kb 5 kg-t fogytam, és nem találok megoldást.
2013. febr. 27. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
nehéz..de valld be az igazat, és máskor ne hozz meggondolatlan döntéseket !
2013. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Mondd azt, hogy a műtét során egy jóindulatú meningeoma igazolódott, melyet sikerült teljesen eltávolítani és utókezelésre nincs szükség.

A fejeden azért nincs heg, mert a tarkódnál volt a bemetszés és onnan hajtották előre a bőrt, a heg a hajad alatt van hátul.

És többet ne hazudj, mert el fog ütni egy busz!

2013. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi a célod. Ha nem zavar, hogy a személyiséged identitásává válhat a hazudozás, és csak attól félsz, hogy egyszer lebuksz, nem attól, hogy így nem lehet normális emberi kapcsolatokat létrehozni, akkor hazudj tovább, és találj ki valami újabb dolgot.


Ha szembe akarsz avval nézni, hogy őszinte leszel és elmondod, hogy csak kitaláltad és egyre jobban belegabalyodtál, annak az lehet a veszélye, hogy azt érezheted, ha őszinte vagy akkor megutálnak.


A legjobb amit tehetsz, ha elmész egy jó pszichológushoz ) a legtöbb nem jó) és elmondod neki, hogy olyan problémád van, hogy kamudolgokat kell, hogy kitalálj, hogy olya érzést tudj kiváltani emberekből amilyet szeretnél.


Egyébként nekem volt agydaganatom, áttét volt. Annyit vizsgálgattak közben, mert nem tudtak szövettant venni, hogy a kezelés közben se voltak biztosak benne, hogy az agyamba az daganat-e, úgy derült ki, hogy reagált a kezelésekre.


Én azt mondanám, mondjuk ez is kamu, hogy jobban megvizsgálták, és kiderült, hogy nem az, MR spektroszkópiával ezt pl. megtudják nézni, és hogy nem szeretnél róla többet beszélni.


Azt nem értenék meg, hogy olyan lelkiproblémád van, amiért így szeretnél figyelmet vagy megértést, vagy sajálatot, biztos megvan ennek is az oka, és ezeken tudnak segíteni is.

2013. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!