Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha elmegyek otthonról és...

Ha elmegyek otthonról és olyan helyen vagyok ahol nincs wc, rámjön a szapora az izgalomtól. Betegség vagy pszichés probléma? Hogy lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, gyerekkorom óta fent áll a következő "betegség" az életemben: Bárhova el kell mennem vagy utaznom ahol nincs a közelben wc, vagy ha várnom kell buszra,vonatra akármire, elkezdek izgulni és azonnal rám jön a szapora.Régebben úgy oldottam ezt meg hogy felkeltem korábban és 2x3x elmentem reggel wc-re hogy "kiürüljek" és úgy indultam el iskolába,bulizni stb.Ma ezt a problémát úgy élem meg hogy elindulok dolgozni de már a buszmegállóban rámjön, érzem majdnem egész uton h mindjárt becsinálok de mikor már tudom h 5perc mulva beérek mint akit benyugtatóztak elmúlik az érzés...a munkahelyen egész reggel sakkozok hogy mikor jön rám hogy eltudjak menni és mivel 1 wc-van ezért sokszor foglalt amit ha meglátok még jobban rámjön, olyankor csak leülök és imádkozok hogy legyen már szabad.Ez megy minden egyes nap!!Kezdi tönkretenni az életem és az idegrendszerem.Már nem is tudok másra gondolni csak erre.Gondolom az egész pszichés dolog vagy fóbia, nem is tudom milyen orvoshoz kellene fordulni.Ha van valakinek még ilyen problémája kérem írjon, és ha valaki már kigyógyult belőle az is érdekelne köszönöm.

2013. júl. 2. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvass utána az IBS betegségenk. Rádillik e?
2013. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen pszichés eredetű betegséről van szó, nagyfokú szorongás van a héttérben. Keress meg egy jó pszichiátert.
2013. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hali!


Jutottál valamire a problémáddal?

2020. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!