Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezzel muszáj orvoshoz fordulni...

Ezzel muszáj orvoshoz fordulni, vagy elmúlik magától?

Figyelt kérdés

Tegnap kicsit keményebb volt a székletem és olyan volt, mintha felsértette volna a végbélnyílásomat. Nem vérzett meg ilyenek, csak kellemetlen volt.

Ma fájt egy kicsit a végbélnyílásom, megnéztem és van ott egy pukli, ez ugye aranyér.

Mit lehet ez ellen tenni? Fiatal vagyok, egészségesen étkezem és sokat iszom. Mondjuk lehet nincs meg napi 2 liter , de semmi mást nem iszok csak ásványvizet. Nemtudom mitől jöhetett ki.

Menjek orvoshoz vagy elmúlik magától? Mert ha az orvos is csak felír egy kenőcsöt, akkor fölösleges. Múltkor az ortopédiára 3 hónappal későbbre kaptam időpontot...



2013. júl. 3. 23:25
 1/2 anonim válasza:
Szerintem inkabb menj el orvoshoz legalabb ha tudja megmondja biztosra mi lehet a bajod, ha meg valami kenocsot ir fel akkor is legalabb biztosra tudod mit kell csinalj ;)
2013. júl. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél Reparon kenőcsöt és kend be kívül és belül is a végbényílásodat, talán a kemény széklettől jött ki aranyér, vagy berepedt a végbeled, ha nem hozza rendbe, akkor menj el a sebészetre.
2013. júl. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!