Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt valaki hasonló helyzetben...

Volt valaki hasonló helyzetben? Ilyenkor muszáj orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

Pár napja volt hasmenésem (azt el kell mondanom, hogy épp menstruálok ), ami úgy vettem észre, hogy kissé nyálkás volt. Nem törődtem vele, mert másnapra már rendes széklet jött, nyálka nélkül. Ma.. pár napra rá megint hasmenésem volt, és megint kissé nyálkás. Tegnap alig ettem valamit, lehet, hogy azért nem tudtam rendesen, de akkor miért nyálkás? Ezzel muszáj orvoshoz fordulni? Volt már valaki ilyen helyzetben? Veszélyes vagy mitől lehet ez ? Most kissé beparáztam, mert még nagyon régen kellett szednem valamilyen gyógyszert a gyomromra, mert nem voltam éhes és nem emésztett rendesen... ilyesmi. Sajnos egy hét alatt le is fogytam tőle rendesen.

Válaszaitokat előre is köszönöm! További szép napot! :)



2013. jún. 19. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát mikor egész hétvégén alkoholon éltem nekem is "nyálkás" volt. Ez attól van hogy nem eszel.


Viszont miért nem eszel? Nem lehet ua. a probléma, mint legutóbb? Ehhez viszont lehet orvos kellene.

2013. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak most ilyen melegekben nem eszem annyit, mint máskor. ilyenkor szerintem sokan nem kívánjuk az ételt. :( De ma azért megpróbálok rendesen enni. Mert érzem, hogy fáj a gyomrom attól, h tegnap sem ettem szinte semmit. :)
2013. jún. 19. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs nagy baj szerintem, de ha akarod elmehetsz egy dokihoz, hogy megnyugtasson. Egyél rendesen, és ha nagy meleg van, akkor igyál sok folyadékot és egyél könnyű ételeket (saláta, gyümölcs, tejbegríz, tejberizs (lehűtve isteni!), levesek, főzelékek, párolt hús zöldséggel stb.)
2013. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előttem szóló, plusz:

Paprika, paradicsom, egész olcsó lett. Nameg rozskenyér (v. teljes kiőrlésű, ami ízlik), stb. ami rostos: Én ilyeneket eszek a melegben.

Nyilvánvalóan amihez télen szoktál, abból nem fogsz sokat enni, mert nem érzed jól magad tőle. Ezzel semmi baj nincs, természetes.

2013. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem a tejes dolgokat hagyd ki az étrendedből addig még megy a hasad .
2013. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!