Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van tippetek milyen bajom...

Van tippetek milyen bajom lehet? :/ tobbi lent

Figyelt kérdés
Mar masfel eve jarok orvosokhoz de meg mindig nem mondanak nekem semmit es nagyon idegesito :/ , honapok ota nagyon sokszor rosszul leszek de ez sokszor nem ugyan olyan...van, hogy faj a fejem, gyorsan dobog a szivem, kapkodom a levegot, faj a hasam, hanyingerem van, van olyan pl. par masodpercre elsotetedik minden, azutan kivilagosodik, elvagyok zsibbadva es alig tudom tartani magam (van, hogy el is esek), vagy egyszer volt olyan is, hogy mint amit irtam ezzel az elsotetedessel csak annyi, hogy utana beleestem a szekbe, elkezdtem razkodni, de magamnal voltam, sokszor szur a szivem es van hogy el is ajulok. Masfel eve elajultam a korhazban es azota jarok orvosokhoz, de nem tudnak semmit mondani mert az EEG nem mutat semmit, az EKG-n van hogy mutatja gyorsabban dobog a szivem de azt mondjak amugy nincs baj vele.....van esetleg otletetek milyen bajom lehet? :OO Nagyon idegesit mert volt hogy hetente 3x elkellet menjek a sulibol a rosszulleteim miatt es ezert rosszak lettek a jegyeim....a tanaraim is mar azt mondjak valahogy tudjuk meg mert a 7.esek alltalaban a suliba sietnek nem pedig az orvosokhoz >.< pls. irjatok valamit ha tudtok :OO

2013. júl. 4. 00:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!