Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon hogy hagyjam igy abba?...

Vajon hogy hagyjam igy abba? Fogamzásgátló (Yadine) abbahagyását terveztem, de 3. hét 2. napján kimaradt egy szem, amit a harmadik napon 24 h elteltével pótoltam és 12h után bevettem meg egyet. Tobbi lentebb.

Figyelt kérdés
(Mostmar tudom nem igy kellett volna, hanem egyszerre bevenni 2-t. ) De kicsit megjott. Most nem tudom hogy a maradék 3 szemet bevegyem-e vagy hagyjam hogy elvonasos vérzés kiteljesedjen. Lesz ebböl probléma hogy igy hagyom abba? Lassan babát szeretnék. Szerintetek melyik kavarja fel kevesbe a hormonhaztartasom es a normalis mensturaciom beállását?

2013. jún. 21. 01:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedd végig a megkezdett levéllel. Abbahagyni is csak úgy szabad majd,h beszeded az egészet végig.
2013. jún. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, igy dontottem en is tegnap este. Meg ket nap van es utana vegleg abbahagyom. HAt nem ilyen problemasan akartam letenni, dehat igy alakult. Remelem azert viszonylag hamar helyreall a rend. Kellemes napot!
2013. jún. 21. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!