Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 55 éves vagyok. Mult év...

Lala47 kérdése:

55 éves vagyok. Mult év tavaszán 200 fölött volt a vérnyomásom, gyógyszerrel rendbe jött. Most 100 alatt van a per is a szívverés 90 körül van. Ez a tünet 2 hete jelentkezett tarkó fájással, más tünetem nincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2013. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel: irány az orvos!
2013. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A gyógyszerezés 3 hónap alatt rendbehozott. Áprilistól-Júliusig. Ez most rá egy évre jelentkezett, nem lehet a gyógyszerezés-vérnyomás csökkentő hatása
2013. júl. 4. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:

A per 90 rendben van. A 100 kevés neked. Nekem oké, mert eleve ilyen a vérnyomásom.


Mit tegyél? Miért kérdés ez? Egyértelmű, menj el a háziorvoshoz.

2013. júl. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a tarkó fájással vigyázni kell, nehogy stroke legyen belőle. (ld: Kaszás Attila, ő is a tarkófájásra panaszkodott hetekig, csak nem ment el dokihoz) Ki kell vizsgáltatni. Ultrahangosan is akár, azt a fejnek az erein is megcsinálják, van-e elzáródás valahol.
2013. szept. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!