Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladás fájhat 1 hónapig?

Vakbélgyulladás fájhat 1 hónapig?

Figyelt kérdés
egy hónapja fájdogál a hasam alatt jobb oldalt tehát a vakbelemnél.. néha előjön, néha elmúlik. voltam vele már kórházba, ügyeleten 2x, háziorvosnál 3x.. mindegyik azt mondja ez nem vakbél.. de olvastam olyanokat hogy volt akinek 2 hónapig nem vették észre, és az utolsó pillanatban műtötték meg. eléggé félek hogy mégis az van.. más panaszom nincs, csak fáj.. nem elviselhetetlenül, de mégis érzem. mit tegyek? vagy mi lehet? 15/F

2013. júl. 7. 03:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet krónikus vakbélgyulladás, de ha kórházban is kizárták a akkor csaknem biztosan nem az. Mindenesetre én elmennék negyedszer is a háziorvosomhoz, de nem azzal, hogy vakbélgyulladásom van-e, hanem, hogy nagyon kellemetlen a panaszom próbáljon segíteni
2013. júl. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!