Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek lehetnek az vegetáriánus...

Ezek lehetnek az vegetáriánus életmódtól és az alacsony vastól?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm vegetáriánus,mivel nem eszik húst a vasa alacsony,bár már rég nézette meg,mostanában viszont egyre rosszabbul van,egy influenzát sem bír leküzdeni a szervezete,hiába adják neki a gyógyszereket,sikerült összeszednie mellé egy torok gyulladást,másnapra meg már a szeme is begyulladt,ez mellé rövid idő alatt fogyott 5kilót,pedig alapból vékony lány.A doki mondta neki hogyha nem gyógyul meg akkor be kell feküdnie a kórházba,nem ez az első eset hogy ennyire nem bírja leküzdeni a betegségeket és az hogy nagyon gyorsan fogy hiába eszik,nekem viszont az a fura hogy egyszer sem kértek teljes kivizsgálást.

2013. júl. 8. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
a vega étkezés nem a legmegfelelőbb. hiába a sok zöldség, gyümölcs, az esszenciális aminosavakat csak hússal lehet bevinni a szervezetbe. lehet más is van a háttérben, mert az hogy valaki ennyire ne tudjon legyűrni egy betegséget az komoly immunrendszeri alulműködésre mutat.
2013. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom,de én "nem vagyok képes megérteni" hogy ő mit él át amikor húst lát(csirkét hetente 1eszik,de csak egy combot mert az másmilyen állat(????????)),viszont hiába mondom neki hogy legalább valami vaspótló gyógyszert szedjen azt mondja hogyha az orvos nem mondja akkor biztos nincs hozzá kőze
2013. júl. 8. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy a vegetáriánus életmódtól lenne, bár tény, hogy nagyon nehéz vasat bevinni a szervezetbe hús nélkül. szerintem szedhetne vaspótló tablettút, nem kell, hogy az orvos kiirja, megveheti gyógyszertárban. (egy vegetáriánusnak sosem árt)
2013. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy megveheti,de nem hiszi el hogy szednie kéne mivel hogy nem vagyok orvos,a doki meg b*szik mondani neki,csak azon csodálkozik hogy miért beteg és miért fogy ilyen gyorsan és sokat
2013. júl. 8. 13:37
 5/5 anonim válasza:
En ket evig voltam vegetarianus. Nagyon legyengult a szervezetem, szedultem, allandoan az ajulas kerulgetett. Vegul lassan visszaszoktam a husra, eloszor a csirkemell, majd lassan a tobbi. Nehez volt, de segitett.
2013. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!