Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek normális, ha 15...

Szerintetek normális, ha 15 évesen,161 cm magasan 40 kg vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok, nem is voltam anorexiás, se bulimiás, nem látom magam kövérnek, igazából imádok enni. Mondhatni rengeteget eszek mégse hízok. A szüleim is ilyen vékony alkatúak. Nem zavar, hogy ilyen vagyok, csak hát kapok elég csípős megjegyzéseket a(z) (bárcsak ne ismertem volna meg) ismerőseimtől, és azok azért benne maradnak a fejemben. A véleményetekre vagyok kíváncsi, előre is köszi a válaszokat :) .
2013. júl. 9. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:

En 170cmrel vagyok 50kg. Neha en is kapok beszolasokat, de egyre ritkabban. Most mar sokan mondjak, hogy milyen jo nekem..

en csak azt mondom, hogy irigyek, hogy mi ehetunk akarmennyit es nem hizunk, ok meg hiaba sportolnak, dietaznak megis koverek.

2013. júl. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magasságodhoz képest legalább 10 kg + az ideális súly, de mivel nem fogyókúrák miatt agy ilyen vékony, egyáltalán nem gáz. A többiek véleményével ne foglalkozz, szerintem csak irigységből tesznek rád megjegyzéseket, mert manapság a legtöbb korodbeli lány vékony szeretne lenni, akár bevallják, akár nem. Én s ugyanilyen magas vagyok és 17 éves koromban lefogytam 45 kg-ra,(nem önszántamból, hanem egy szerelmi bánat miatt depressziós lettem és nem volt étvágyam), engem is sokszor kritizáltak, érdekes módon a legdurvábbakat mindig a kövér, vagy jó húsban lévő lányoktól kaptam.
2013. júl. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15 évesen még nem oylan vészes ez. Késöbb ez változni fog azért, biztos fog nőni a súlyod, de valószinüleg súly problémáid nem lesznek mert genetikailag vagy iylen. családod is ilyen igy teljesen érthető. A megjegyzésekkel ne törödj. ha kövér lenne az sokkal rosszabb lenne. Én 15 évesen 45 kg voltam és én is 160 cm vagyok. Unokatesóm most 15 éves 160cm és 35 kg, tiszta izom mivel a belettintézetbe jár, egyáltalán nem kórosan sovány, persze vékony de nem pálcika egyáltalán. A nővére már végzett balerina 172 cm magas és 50 kg. Ő sem korosan sovány de az ö munkájához ilyennek is kell lenni, vékony de nagyon izmos.
2013. júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit kevés, de ha ezt Te is belátod, és nem szándékosan fogysz, akkor nincs gond.
2013. júl. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!