Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 172 cm magasan normális-e a...

172 cm magasan normális-e a 47kg-os testsúly egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok 172 magas 47 kiló és nem tudok hízni. Sokan mondják h a vékony nők a szépek de ez azért ne túlzás ami velem van? és miktől lehet a legjobban hízni? léccci segítsetek:D
2009. ápr. 29. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Tényéeg vékonyka vagy.

Leginkább chips,sütik,rágcsálnivalóktól lehet hízni.

2009. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

áá de jó neked!

én egész nap zabálnékxd

60 kg vagyok, és 178 cm, de szeretnék 5 kilot fogyni

nagyon irigyellek

gyél sok csokit, chipset, meg sütit

2009. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyél sok szénhidrátot! fehér kenyér, péksütemények, kekszek, gyors kaják, zsíros ételek
2009. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát tényleg túl vékony vagy, és egy bizony pont utána vékonyság már egyáltalán nem biztos, hogy vonzó. Lehet, hogy egyszerűen ilyen az alkatod, és ha jól érzed így magad, ráérsz még később is kigömbölyödni:)


Egyébként próbálj meg egy nap többször keveset enni és jól rágj meg minden falatot. Figyelj arra is, hogy mit eszel(azért ne ess túlzásokba, ami a csokit illeti) legyen megfelelő mennyiségű hús, szénhidrát és nagyon fontosak a zöld félék is.


Ha mindenképpen szeretnék hízni menj el diabetikushoz(azt hiszem így hívják) ő majd segít összeálítani egy Neked megfelelő étrendet.


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is 172 voltam 8. ban és hozzá 50 kiló, ma 23 éves vagyok és 57 kilo ami tök jo szerintem nem kell aggodnod, csinos leszel majd mikor eljön az idő nekem is sokat modták hogy gebe vagyok aztán a gebéből lett a karcsú lány akik meg akkor joalkatuak voltak azok meg ma kövérek szoval hernyóbol pillangová válni sokkal jobb!drukkolok neked :)
2009. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!