Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék? (SOS! )

Mit tehetnék? (SOS! )

Figyelt kérdés
fáj minden nap a fejem, szédülök, nyomás érzet van a fejemben, és arra gondolok hogy agydaganatom van! nem merek már elmenni orvoshoz, mert annyi féle betegséggel voltam, és mindegyik negatív lett.. nem tudom mit tegyek.. ötletek? vagy mitől lehet?

2013. júl. 9. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
pedig az orvossal jobb lenne megnézetni.
2013. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig agydaganatra gyanakodni,de ettől még ezer más súlyos és kevésbé súlyos betegség okozhatja. Kénytelen leszel orvoshoz menni,ha tudni akarod mi a bajod.
2013. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
sokan mondták hogy hipochonder vagyok.. (orvosok) de.. én ha el is hiszem, akkor is jönnek a kül. féle betegségek. tegnap még valbélgyulladás gyanujával voltam kórházba.. de semmi
2013. júl. 9. 14:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Mióta fáj? Nekem kb 1hete és én is szédülök, hányingerem van. Mondjuk én frontérzékeny vagyok. Szóval nem csodálkozok rajta, hogy nem vagyok jól..
2013. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyesmi lehet sokkal egyszerűbb dolgoktól is, pl. levegőtlen szoba, kevés folyadékbevitel, huzat, időjárás, de még akár lelki probléma is. Én is ilyen fejfájós vagyok, mert az előbbiek mindegyikére elég érzékeny vagyok, nem feltétlenül kell ehhez agydaganat... Szóval szerintem ezeket próbáld megfigyelni és reméljük, hogy semmi komoly.
2013. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyátlagba ébredés után jelentkezik.. ezért is gondoltam az agydaganatra.
2013. júl. 9. 14:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Mennyit alszol?

De ébredés után lehet kiszáradás is...

2013. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kb.10 órát. és iszok lefekvés elött
2013. júl. 9. 14:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet,h a vérnyomásod alacsony, esetleg magas. 10 óra alvás után a lefekvés előtt megivott folyadék már nem számít. Meg kéne mérned. Van olyan vérnyomásbetegség,amikor az ébredési és reggeli vérnyomás magasabb,de lehet alacsony is. Akkor viszont igyál ébredés után rögtön, és lassan kelj fel az ágyból.
2013. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyrész teis bebeszéled magadnak mint ahogy én magamnak a dolgokat. Amikor ráparáztam hogy fájt a hasam akkor fájt. Amikor már nem gondoltam rá nem fájt. A fejfájásod meg most lehet az időtől van, mert nekem is fáj.
2013. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!