Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A párom valószínű hogy depress...

Bigyó13 kérdése:

A párom valószínű hogy depressziós, a tünetek legalább is ezt mutatják.2 hete szakított velem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mindketten elváltak vagyunk, még nem éltünk együtt,de tervben volt.Sajnos neki nagyon nagy anyagi gondjai vannak, amibe engem nem akart magával "rántani".Egyik napról a másikra szakított velem, nem volt előzménye.Sőt, eljegyzésről volt szó.Most semmi nem érdekli, egyfolytában csak egyedül akar lenni.Nem tudom hogy segíthenék rajta,félek, hogy komolyabb a baj, és végleg elveszíteni sem szeretném, de semmilyen segítséget nem fogad el.Sem anyagi, sem lelki.Mit tegyek?
2013. jún. 18. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Valahogyan próbálj meg segíteni neki, mert a szíve mélyén igényli a segítséget, még ha mások, vagy akár maga elött is tagadja. Beszélgess vele, kezd úgy, hogy ha nem akarja, nem kell, hogy segíts -ez valószínü meg fogja nyugtatni picit-, és hidd el, utána magától fognak menni a dolgok, és meg fog könnyebbülni egy kis beszélgetéstöl.

egy volt depressziós

2013. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbálom a beszélgetést, de egyfolytában falba ütközöm, hogy hagyjam békén egyedül akar lenni, nincs szüksége senkire, majd a problémáit is megoldja egyedül.:(Teljesen tanácstalan vagyok.
2013. jún. 18. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom... :/ Mert ha nem beszélget senkivel, addig fog benne gyülni a feszültség, és elöbb-utóbb el fog kattanni az agya. Engem is úgy kellett összekaparni, mert ki akartam nyírni magam... nagyon nem játék, nem lenne rossz, ha orvos látná...
2013. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!