Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hátba kisugárzó gyomorfájás....

Hátba kisugárzó gyomorfájás. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron kezdődött, hogy úgy fájt a gyomrom és a hátam, hogy nem tudtam aludni tőle, másnap estére elmúlt. 2-3 havonta mindig előjön a tünet, de 1-2 nap alatt elmúlik. Eddig nem tulajdonítottam neki nagyobb figyelmet, azt hittem, hogy csak valamelyik étel okozza. Tegnap délután ismét elkezdett fájni a gyomrom és a hátam közepe, estére már annyira fájt, hogy lefeküdtem hanyatt (mert csak így nem fájt annyira), majd éjjel 1 körül csillapodott, reggelre elmúlt a fájdalom (nem vettem be fájdalomcsillapítót mert nincs itthon). Ma délután 4 óra körül ismét elkezdett fájni, de már nem teljesen középen hanem enyhén bal oldalt. Mi okozhatja ezt?
2013. júl. 11. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyomor fekély ?

Ha a gyomor hátsó falán van az pont a hátba sugárzik. Gasztroenterológust keress fel, főleg azért mert ismétlődik.

2013. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak szivatni és ne nekem legyen igazam, de.....ez tipikusan hasnyálmirigy-gyulladás. De a legleglegfontosabb, hogy gasztroenterológus minél hamarabb, ugyanis, ez csak rosszabb lesz.
2013. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az nem lehet hogy a sok üléstől fáj? Attól a hátam is szokott fájni.
2013. júl. 11. 22:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened, hogy hasból sugárzó fájdalom, vagy a sok üléstől fáj....de tényleg érdemes a gasztrodoki.
2013. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!