Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A tüneteim szerint nagy...

A tüneteim szerint nagy valószínűséggel PCOS betegségem van. Orvosnál nem jártam még. Esetleg valaki szenved ilyen betegségben és mesélne nekem a kezelésről?

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:

gyógyszer és diéta.

Menj orvoshoz, addig felesleges ezen aggódni.

2013. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Épp a gyógyszerektől tartok...én nem szedek gyógyszereket,nem bízok ezekben..attól tartok,hogy ha gyógyszert írnak ki,akkor később valamilyen más betegségem alakul ki a gyógyszerektől..
2013. júl. 12. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor kenj a füled mögé tejfölt, hátha az segíteni fog.
2013. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne is szedj gyógyszereket, a meddőség sokkal jobb! = ha nem lehet gyereked
2013. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg a cukorbetegség is tök jó dolog, ami az IR-ből fog kialakulni, ha párosul a PCOS-hez. :)
2013. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van...túl parázom a dolgokat..:(
2013. júl. 13. 10:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kell gyógyszert szedned. Ez a terheléses eredményeidtől függ. Lehet, hogy neked elég a sport és a diéta.
2013. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen,azóta olvastam sok mindent...Többek között,h sok mindenki letette vagy el sem kezdte szedni a gyógyszert,hanem áttért paleora..
2013. júl. 15. 18:42
 9/9 anonim ***** válasza:
A paleolit dieta a kozkeletu velekedessel ellentetben nem igazan jo. Szenhidrat dietara volna szukseg.
2013. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!