Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyton csikar a hasam, mitől...

Folyton csikar a hasam, mitől lehet, és lehet rá valami gyógymód? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Vannak olyan időszakok, amikor kevesebbet eszek, mert nem kívánom az ételt, de ettől függetlenül nincs székrekedésem, minden nap ugyanúgy jártok wc-re, és fogyni sem fogyok. Minden rendben van olyankor is. A napokban is ugyanez történt, és úgy kb 2-3 napig állt fenn a "kevesebbet evős" állapot. Egészen addig tartott amíg anyukám nem főzte a kedvencemet, amiből sajnos nagyon bekajáltam. Ettől kezdve olyan 3 napig nem tudtam wc-re menni. Majd amikor sikerült akkor nagyon híg volt a székletem, és csikart is előtte a hasam. Onnantól kezdve folyamatosan csikar a hasam minden étkezés után, és tudom hogy ha eszek akkor várhatom a hascsikarást és nem sokkal később a wc-t is útba kell ejtenem. Nagyon zavaró, és nagyon fáj.

Terhesség kizárva, valamit a menstruáció is.

Ötletek, tippek az elmulasztására, vagy mi lehet a problémám?



2013. júl. 13. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem ártana egy kis diéta. Keksz, alma, ropi, sós vízben főtt krumpli. És persze sok folyadék. Keveset egyél és többször. Ha pár nap múlva is fennálnak ezek a tünetek, keress fel egy orvost.
2013. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindenképp megfogadom a tanácsod, és ment a zöld kéz :)
2013. júl. 13. 16:10
 3/3 anonim válasza:
Ugyan ez volt velem aztán kiderült hogy tejallergiám van. Ha végiggondolod hogy amit ettél abba volt e tej vagy liszt(van aki arra is allergiás) lehet hogy rájössz a titok nyitjára :) addig is jobbulást!
2013. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!