Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 6 éves koromban kimutatták az...

6 éves koromban kimutatták az allergiát a pollenekre, porra stb. Azóta minden nyaram, (április-október) maga a pokol. Létezik gyógymód? (részletek lennt)

Figyelt kérdés

próbáltam már : rhinolight (fényterápiás kezelés)

claritine,zyrtec stb. egyéb antihisztaminos szar.


használtam aloe forever-ös termékeket.azok se segítettek.

homeopátiás készítmények.

ittam sok-sok gyógyteát.

mindenféle orrspray (tengeri vizestől elkezdve szinte mindenn)

akupunktúra.


kb most így ennyi jutott eszembe.

gondoltam arra is h esetleg lelki eredetű és pszichológus segíthet, v hipnózissal, v vmi, de ebbe a szüleim nem mentek bele.


11 éve szenvedek, most végre van 1 komoly párkapcsolatom,kaptam munkát nyárra,nem akarom h megint végig szenvedjek.


KÖNYÖRGÖM AKI TUD SEGÍTSEN !!!


egy elkeseredett 17 éves lány .


2009. aug. 25. 15:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Idén nyáron Aerius-t szedtem,de az elmúlt 2 hétben felerősödött az allergiám,és ugyanolyan szar ,mint tavaly,meg azelőtti nyarakon.

komolyan ,már kísérleti patkánynak érzem magam,mert annyi mindent szedtem/kirpóbáltam. de mostmár ez se érdekel,csak múljon el végre a francba,normális 17 éves akarok lenni,aki nem feszeng,meg ideges mindig,ha kikell mozdulnia,aki nem cipel magával mindig 1 százas zsepit...


Ha valaki volt/van hasonló helyzetben,vagy ismer olyat,aki már meggyógyult ennyi év után is,az könyörgöm írjon,vagy adjon még tippeket,már az se érdekel,csak azt akarom,hogy vége legyen.Pláne,hogy itt a suli mindjárt ,nem szeretném,hogy az legyen,mint tavaly,hogy nem bírtam végig írni 1 mondatot,mert orrot fújtam,meg tüsszögtem.


Előre is köszönöm a válaszokat mindenkinek,aki szánt rám pár percet és végig olvasta. :)

2009. aug. 25. 15:42
 2/4 A kérdező kommentje:
(ezt a kérdést már leírtam egyszer, ezért van a fenti leírás jövő időben (nyári munka stb)
2009. aug. 25. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
zaditen volt már, nekem gyerekkoromban évekig működött.
2009. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen meggyógyulni nem lehet, csak tünetmentesíteni. Én ennyire nem voltam allergiás mint te, de tavasszal/nyáron egy mezőn nem nagyon tudtam végigmenni. Eleinte még poénnak is gondoltam h végre egy unalmas mezőn való gyalogláskor történik valami, de aztán kb 2 nap után rájöttem h ez nem poén :)

Komolyra fordítva a szót, nekem életmódváltás + néhny kiegészítő segített. erről bővebben: body.builder.hu alapismeretek (guglizd ki). Figyelni kell a sportolásra, fehérje, ch, zsírbevitelre, és a foyladékbevitelre. EZ ALAP.

És akkor emellé jön még az, hogy vannak kiegészítők amik segítenek. Multi-x, hozzá 3x1 greens, és 10gramm c már elég komoly adag. (ha kicsi a súlyod akkor nem feltétlenül kell ennyi, de 5grammnál kevesebbel allergiás időszakban nem éri meg játszani) Ehhez lehet még kiegészítésnek kalcium-magnézium, 100 mg q10, 50mg szelén. Ezeket nem én szültem meg persze :) De nekem működik. Bár én a multivitamin + c-vitamin kombót használom csak, de nem olyan erős az allergiám mint neked. Amúgy ezek nem gyógyszerek, hanem tápkiegek, úgyhogy gyógyszertárban ne is keresd őket, hanm testépítő boltokban vagy netről lehet rendelni: shop.builder.hu

sok sikert

2009. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!