Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha veres a vizeletem es...

Ha veres a vizeletem es megyek megvizsgaltatni akkor milyen / hogyan es mivel fognak megvizsgalni?

Figyelt kérdés

Szoval , szerintem tegnap felfaztam mert delutantol nagyon sokszor mentem wcre es fajtis ahogy pisiltem . Mara meg mar veres is es sokkal jobban faj. Most megyek megnezetni de kivancsi vagyok , hogy mit gondoltok Ti ?! - hogy volt e valaki hasonlo helyzetben?!- es hogy ilyenkor mi az eljaras, mit csinalhatnak velem?

Elore is koszonom :)


2013. júl. 13. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
vizelet-leletet kérnek (laborban) és valószínű elég is: kapsz rá antibiotikumot és meggyógyulsz (volt nekem hasonló, elég ijesztő, de csak egy erős felfázás volt)
2013. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, semmit nem fognak veled csinálni. Vizeletmintát vesznek, amit rögtön kiértékelnek, és kapsz gyógyszert, majd vissza kell menned kontrollra.
2013. júl. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az a hólyag hurut tipusos tünete. Ehhez még vizelet vizsgálat sem kell, antibiotikumot fogsz kapni, ez szépen feltisztítja.
2013. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A többiek mindent leírtak, én csak annyit tennék hozzá, hogy igyál nagyon sokat!
2013. júl. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kosznom a valaszokat :) minden ugy volt ahogy irtatok. :)
2013. júl. 14. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!