Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Maláriás lennék?

Maláriás lennék?

Figyelt kérdés
Előző héten kedden telecsipkedték a labamat (Balatonon) a szúnyogok. Kb. 2 napja lázzal küszködöm, rossz a közérzetem, az izületeim fájnak, enyhe hányingerem van, semmi erőm sincsen. Holnap anyukám elmegy orvoshoz, megkérdi mi a teendő ilyenkor. (én járni alig vagyok képes) Egyáltalán van maláriát terjesztő szúnyog Magyarországon?

2013. júl. 16. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom magyarországon nincs maláriát terjesztő szúnyog, viszont van olyan ami terjeszt ritka trópusi betegséget terjeszt. Illetve kullancs nem csíphetett meg?
2013. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alaposan megnéztem, és nem találtam kullancsot..
2013. júl. 16. 17:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet csak sima napszúras, és túlreagálom?
2013. júl. 16. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet csak napszúrás igen. próbálj megnyugodni és,ha még mindig maradnak a tünetek, menj orvoshoz!
2013. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, addig iszom sok vizet és hideg borogatast alkalmazok:)
2013. júl. 16. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Magyarországon nincsenek maláriát terjesztő szúnyogok

Bármit elkaphattál, akár egy vírust is

2013. júl. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, csak kicsit bepanikoltam.. Egyébként az egyik szúnyogcsípés elég csúnyán begyulladt, ezért kezdtem el spekulálni. Rettenetes a közérzetem, minden csontom fáj az állandó fekvestol, képtelen vagyok mozogni..
2013. júl. 17. 08:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Duankhi láz én most kaptam el holnap kell mennem diagnozisra nyiregyháza környékén csipett meg a tigrisszunyog
2013. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!