Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fulladhatok? BŐvebben lent

Rena8484 kérdése:

Mitől fulladhatok? BŐvebben lent

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok

dohányzom

másfél hónapja ásítási kényszerem van Ne kapok levegőt

pánikbetegséggel küzdöm de ez nem roham hane állandó

sima ekg rendben van de tartok tőle hogy esetleg valami baj van

tüdőfunkció rendben épp ma voltam

félelmem hogy a tüneteim a koszorúér szűlületre utalnak

volt anno holterem pár hónapja negatív t hullámokt jelzett

kérem aki tu válaszoljon



2013. júl. 18. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ásítási kényszer sokszor az agy oxigénhiányát jelzi, ami lehet hogy a nikotin "áldásos" hatása mivel a kis hajszál ereket összehúzza a szürkeállományban.

Amikor dohányoztam én is ásítoztam elég rendesen, amióta letettem a cigit ez megszűnt.

2013. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nekem is egyszer sikerült egy időre de sajnos visszestem

mihamarabb abba kell hagynom valahogyan csak nincs akaraterőm

2013. júl. 18. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez agyban dől el. Korábban én mindig azon morfondíroztam, hogy mi lesz nélküle és ez valami megmagyarázhatatlan félelemmel töltött el és leküzdhetetlennek is tűnt. Most több, mint 3 éve nem gyújtottam rá, ami nem igaz mert január 13-án egy fél szál cigit elszívtam. Meglepett, hogy jól esett, arra számítottam, hogy keserű lesz,meg köhögős és nem,olyan volt mintha tegnap dohányoztam volna. Nagy pofon ez és igen az ember lánya mindig dohányos marad, csak legfeljebb nem gyújt rá.

Ámbár megéri: nem büdös a haja, ruhája , szája, megmarad a pénze, kevesebbet köhög, ha elkapja egy betegség gyorsabban meggyógyul belőle, nincs elhúzódó köhögés, jobban bírja a fizikai terhelést és nem ásítozik :)

Én azt mondhatom, hogy megéri.

2013. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazad van

Az én agyam az hibás :( Ezért a pánik is

Utálom de nem bírom leküzdenim

kár hogy több válasz nem jött

2013. júl. 19. 09:32
 5/5 Cickafarok76 válasza:
Helló, ez több mint 1 éve volt, mi lett Veled azóta ? kíváncsi vagyok,hogy sikerült e ? üdv
2015. jan. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!