Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erre jó a Rivotril? (bővebben...

Erre jó a Rivotril? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Eleniumot szedek, de rosszabbul vagyok és egyre gyakrabban tör rám pánikroham, levertség. Az Elenium nem jó, ráadásul tapasztaltam sok mellékhatását is, úgyhogy abbahagytam.

Nekem azt mondták, hogy a Rivotril jó erre és sokan ezt szedik rá.

Tényleg jó? Esetleg tudnátok kifejezetten erre más gyógyszert is mondani?



2013. júl. 7. 01:38
 1/8 anonim ***** válasza:

A pánikrohamra kedvezően hathat, mivel szorongásoldó, de a levertség ellen nem használ. Magadtól semmi esetre se kezdd el szedni, mert nagyon hozzá lehet szokni, tapasztalatból mondom. Ha pánikrohamaid vannak, fordulj pszichiáterhez.

Jobbulást kívánok!

2013. júl. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Járok folyamatosan orvoshoz vele. Régen szedtem a Rivotrilt, majd állítólag betiltották egy kis időre ( nem tudom miért), és így jött az Elenium, de nem jó.

Így akarok rá visszaállni.


Köszönöm a segítséged.

2013. júl. 7. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Szívesen. Én nem hallottam, hogy betiltották, csak hiány volt belőle, mert leégett a gyógyszergyár. Legalábbis nekem ezt mondták. Az Elenium szerintem harmatgyenge, és nagyon elavult.
2013. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Valóban nagyon elavult gyógyszer. 14 éves korom óta vagyok beteg és akkor kezdtem szedni.

Nekem azt mondták, hogy betiltották és akkor kaptam ezt a nagyon gyenge szinte nulla gyógyszert. Azóta megint kezdek visszaesni és rosszabbul vagyok.


Nagyon szépen köszönöm a segítséged, akkor majd beszélek az orvosommal, hogy had szedjem megint újra azt!

Hálásan köszönöm!! :)

2013. júl. 7. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Gyógyulj meg mihamarabb!
2013. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia:A pánik betegségre nem elég csak a rivotril.Én rexetint szered és rivotrilt.És nagyon jól érzem magam-Nem vagyok káva,és mindha normális életet élnék.Beszéld meg a dokiddal.Utoljára 1,5 éve volt rohamom :)

Én napi 0,5 mg rivotrilt szerdek+ rexetinből a 20mg ból egy felet.

2013. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6:

Szia! Én sajnos 14 éves koromtól szedek ilyet. Akkor kezdődött el egy súlyos depresszióm, s mikor abból felgyógyultam elkezdődött az ideggyengeség és a pánikroham.

Felírták a Rivotrilt, utána elvették, de most már beszéltem a dokival és adott megint.

De beszélek majd róla erről is. :) Köszönöm szépen a segítségedet.

2013. aug. 6. 15:10
 8/8 anonim válasza:

nekem is a rexetin plussz rivotril kombo jott be csak en 2 mg rivotrilt es 40 mg rexetint szedek

az ilyen frontin meg xanax harmatgyengek a rivotrilhoz kepest

2015. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!