Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SZAGLÁSVESZTÉS, tud- e valaki...

SZAGLÁSVESZTÉS, tud- e valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Januárban elején kaptam egy virusos megfázást, amely végeztével nem tért vissza a szaglásom. A mai napig nem érzem a szagokat és az izeket, illetve édes szagokat érzek szinte mindig. Tehát szaglászavarom is van. Vissza térhet - e még a szaglásom? Tud -e valaki hasonló esetről? Tudna -e valaki orvost, vagy szakértőt ajánlani?

2013. júl. 18. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégész elsőkörben
2013. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az egyik ismerősöm egyáltalán nem érez szagokat és ízeket, neki ez egy vele született dolog, rajta sajnos nem tudtak segíteni. Valószínűleg, ha neked egy vírus okozta kezelhet első lépés valóban a fül orr gégészet és onnan tovább fognak küldeni a megfelelő helyre.
2013. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gringabringa válasza:

Jelentem én is szaglás nélkül születtem. Egyik orvos se foglalkozott vele gyerekkoromban, csak megrántotta a vállát. Végül az állatorvosom (!) nézte meg valami adatbázisban, hogy melyik gén hibája okozza.

Amúgy nekem nem hiányzik, mert sose volt. Mint ahogy pl.nő létemre péniszem se volt soha, ezért nem is hiányzik:)

2014. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!