Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ekcéma utáni fehér foltokat...

Ekcéma utáni fehér foltokat hogyan lehet "eltüntetni"?

Figyelt kérdés
Miután az ekcéma begyógyult a kezemen, az alap bőrszínemtől eltérő(világosabb, fehér) folt maradt ott. Mit tehetek ennek "begyógyítására", vagy "eltüntetésére"? Elég kellemetlen, mert az alap bőrszínem sötétebb, és világos a folt színe. Kérlek, segítsen aki tapasztalt már hasonlót, vagy ezt az ottmaradt foltot el tudta tüntetni!

2013. júl. 19. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemtudod eltüntetni sajnos. Nekem legalábbis nem sikerült.
2013. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem sem sikerült.
2013. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez a kérdés nekem is aktuális igaz eltelt jó pár év örülnék ha érkezne válasz
2018. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Saját kérdésemre válaszolva; időközben orvostanhallgató lettem, és az egyetem javát már elvégezve a jelenség neve amit akkoriban magamon tapasztaltam: pseudo-vitiligo. Sajnos ez az ekzema (uto)jelensége, amit a plakk hagy hátra. Hosszú idővel elmúlik, de nem érdemes napoztatni (szolárium meg pláne nem, egyéb okból sem) mert csak a környező bőrterülettel való színbeni kontrasztot növeli.
2019. nov. 10. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!