Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkom alatt körben fehér...

Stevy kérdése:

A makkom alatt körben fehér kis pöttyök találhatók. Hogyan tudnám őket eltüntetni házi úton?

Figyelt kérdés
Olvasgattam már sokat és azt írták lézeres műtéttel le lehet szedni de ezt nem engedhetem meg magamnak. Máshol olvastam hogy lehet hogy gomba és hogy kenjem be Castensten krémmel 3-4 napig kenegettem de semmi mire rájöttem hogy ez nem gomba hanem valami megnagyobbodott zsír valami. Valaki segítsen hogy hogyan lehet ezt eltávolítani házi úton ha valaki tudja részletesen írja le kérem mit, meddig, milyen vastagon stb mindent! Előre is köszönöm a segítséget!!!
2013. márc. 23. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek a pöttyök faggyú mirigyek.Minden fiúnak van ilyen is .

Normális dolog ez .Úgynevezett smegmát termel (orvosi néven )Egy a dolgod vele ,a tisztán tartás .Mert ha ott hagyod gyulladást okozhat,és nagyon büdi is .

2013. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gyakori tévedés, egyáltalán nem faggyúmirigyek, de az igaz hogy mindenkinek van, csak valakinek olyan aprók, hogy egyáltalán nem látszanak... ezek ugyan azok, mint a szőrök a nyelved tetején. Egyáltalán semmi élettani hasznuk nincs, csak rohadtul rondán tudnak kinézni ha nagyok... a nevük:

penile pupile

ez alapján lehet róla találni neten nagyon sok infót, plasztikai sebész le tudja szedni lézerrel.

2013. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

penile papules, penis papules,

ezek is jó keresőszavak

2013. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt ha lejjebb lapozol van róla infó is, 20.000 ft körüli az ára egy ilyen beavatkozásnak.

2013. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még jó hogy le írtam hogy nem akarok műtétet házi módon akarom eltüntetni azért köszi.
2013. márc. 26. 16:53
 6/6 Villácska válasza:
Hülyegyerek, akkor vágd le konyhakéssel, házi módszer olcsó is, csak lehet nem célravezető. Ne legyél spúr ha a farkadról van szó.
2013. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!