Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Járvány, megfázás vagy mi a...

Járvány, megfázás vagy mi a franc?

Figyelt kérdés

Köhögéssel kezdtem. Néha száraz, néha pedig hurutos volt. Elmentünk a háziorvoshoz. Felírt köptetőt, meg köhögéscsillapítót. Szedtem 5 napig. Nem használt semmit. Visszamentünk, felírt másikat, azt mondta járvány. Tovább köhögtem, már több mint 2 hétnél tartottunk. Anyu mondta, menjünk el röntgenre nehogy valami komoly bajom legyen. Az eredmény jó lett, nincs bajom. Viszont utána már taknyos is lettem. Nem használt semmi: méz, erős cukor, negro, mindenféle gyógyfüves tea, kamillás gőzölés, és még sorolhatnám...

már több mint 1 hónapja köhögök, és fújom az orrom.

Hasonló cipőben jár 3 másik barátnőm is. Most akkor mi ez? Nem hat semmilyen gyógyszer, az eredmények pozitívak... Kezd elegem lenni belőle. A barátnőimnek is csak azt mondják, hogy "járvány". Kösz szépen, én bármit megteszek, beteg vagyok. NYÁRON. És még mielőtt valaki írná, nem iszok hideget, nem fagyizgatok....



2013. júl. 25. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hete lázzal és torokfájással kezdődött, az gyorsan elmúlt, de én is azóta köhögök, hurutosan, a náthám már múlóban, de az is sokáig tartott. Kedden volt harmadik hete, hogy köhögök, nemsokára 1 hónap és még mindig nem múlt el. Jó, hogy nem szedtem semmit, ha azzal se múlik.
2013. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én meg már minden hülye teát kipróbáltam, bármilyen szar az íze. Jelenleg cukorkát szopogatok meg Lándzsás utifű szirupot iszok....
2013. júl. 25. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Mézes teát én is iszom, negrót szopogatok, sós vízzel gargalizálok, tehát csak ilyen házi gyógymódok.

Sajna van nyári influenza is, és sok egyéb vírus is terjeng, és a köhögés a téli influenza után is nehezen múlik.

Tegnap már vettem a bio boltban méhpempőt is, hogy erősítsem az immunrendszerem, mert már én is nagyon únom, hogy hetek óta krahácsolok.

2013. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia lehet h azóta már rendbejöttél, de sztem ez már nem vírus, hanem vmi bacit is elkaptatok azért ilyen hosszú, arra szoktak elvileg antibiotikumot felírni. Lehet amúgy hegymástól kaptátok el vagy ha találkoztok visszafertőzitek egymást. Amúgy igen megfázás. Én is voltam mással kapcsolatban háziorvosnál és teli volt a rendelő(pest). Ott volt influenzás de náthás is. Ha volt pl lázad is akkor influenza. Nem tudom persze h a dokid mit mondott v milyen gyógyszert adott. Ha még vmi konkrét kérdésed van írj nyugodtan. Nem tudom h mennyit bulizol,de nálunk is ha elmegyünk tuti ott vki lebetegszik a nyár meleg ellenére.
2013. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!