Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Úgy érzem beteg vagyok, mi...

Úgy érzem beteg vagyok, mi lehet a bajom? Mit tehetek, hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés
Eddig csak azt hittem fáradt vagyok és nincs jó napom, gyenge voltam egész nap, (már tegnap sem éreztem jól magam) néha szédülök, de azt hittem csak a meleg miatt vagy ilyesmi. De az előbb amikor szellenteni akartam véletlenül bekakiltam és ilyen tipikus folyékony beteg széklet volt, és ilyen ugye nem történik egy egészséges emberrel, azt meg nem hiszem hogy szimplán hasmenésem van, mert akkor miért vannak a szédülések és a gyengeség?
2013. júl. 27. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán elkaptad a vírust, akkor lehet gyengeség és szédülés is.
2013. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen van, akkor a bélflórád sérült valamiért. Én Protexin Boi-Kult szedését javaslom, mellette sok folyadék. Ami a kaját illeti, sok keményítő. Ez egyenlő rizs, krumpli és mellé valami fehér husi... Nem ártana napi 2 alma!!!, egyéb zöldségsali nyersen...
2013. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. júl. 28. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!