Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikumos kezelés után...

Antibiotikumos kezelés után újra fáj a torkom, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
1 hete begyulladt a torkom, a manduláim is 2x akkorák voltak, nem tudtam aludni,enni, ásítani, csak szenvedtem az ágyban és nem segített a meleg tea, méz, stb. , így elmentem az orvoshoz, aki felírt 2 gyógyszert ( Fromilid 500 mg, és Algozone 500 mg) Itthon jobban lettem ,mikor elkezdtem szedni, de most rá egy hétre újból előjött. Mi lehet az oka? Mit tegyek? Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. aug. 1. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszedted az összes tablettát? Mert az antibiotikumokat rendesen be kell szedni, nem szabad abbahagyni, csak mert jobban vagy. Ha rendesen végigszedted, és úgy fáj, menj vissza az orvoshoz!

Jobbulást! :)

2013. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az oka az lehet, hogy nem bakteriális eredetű a betegséged, hanem vírusos, így arra nem hatott.


Vagy a bakt.fertőzésre rászedtél egy vírusfertőzést is.

2013. aug. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miután minden szire-szóra antibiotikumot írnak fel, a bacik lassan rezisztenssé válnak vele szemben.
2013. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!