Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Komoly betegségre kell, hogy...

Komoly betegségre kell, hogy gondoljak?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam egészségesnek a nemi részlegemen. Voltam már nő gyógyásznál vele, de nem mondott semmit, azt mondta teljesen jó minden, de én nem így érzem. A problémám pedig az h hol sűrű hol kevésbé sűrűbb folyásom van, menstruáció utolsó napjain pedig furcsa szagú váladék és barnás színeződék távolodik el belőlem, viszketési problémáim nincsenek, de olykor az alhasam baloldalon begörcsöl enyhén ... Valaki segítsen kérem, hogy vajon komoly problémám lehet vagy csak egy átlagos véletlenszerűen elkapott betegségem van !??

2013. aug. 1. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy magyar, vagy miért fogalmazol ennyire furcsán?


A kérdésre, ha úgy érzed, hogy bajod van, akkor menj el másik nögyógyászhoz és MONDD el neki, amiket itt leírtál.

2013. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak átlagnál érzékenyebb az a területed, és minden természetes megnyilvánulást érzel. Olvass utána, hogy a normális női működés mivel jár (ovuláció, méhnyaknyák, ilyenek), és biztosan sikerül majd beazonosítani, hogy mikor mit érzel. Pl. menstruáció után a barna folyás az csak az utolsó pár csepp vér, ami már megalvadva távozik.
2013. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van fehér folyásom. A ciklus közepén pedig bőségesebb, ami ovulációkor teljesen normális. Ilyenkor távozik a méhnyakcsatorna nyákdugója. Más az illata, más az állaga és nagyobb a mennyisége is mint a többi napon.A menstruációs váladék az a végén simán lehet barna. Ez is vért tartalmaz, csak már olyan keveset hogy mire kijut addigra lebomlik és ezért barna. Ez nem gond.

A szaga azért lehet más, mert a hüvelyflórát alkotó baktériumok aránya esetleg változik a menzesz alatt, eltolódik valamelyik irányába. A vér a hüvely pH-t mindig lúgos irányba tolja el. Lehet nálad jobban és ezért van ez.

Nálam a hosszabb időtartamú vérzés miatt mindig ez van, már rájöttem. Nekem ilyen húgyuti jellegű probléma jött, ilyen tisztátalanság érzéssel.

A 8 napból 5 napban már csak ez a barna cucc jön.

Én azt csinálom, hogy a menzesz elmúlta után 2 nappal késő délután gyógyszertári tejsavval irrigálok és utána fent vagyok, ami akar kifolyik belőle és este lefekvéskor felteszek egy Vagilact kúpot. Nem csinálom az egész ciklus alatt / menzesz alatt tilos/ csak után a 2 vagy 3 nap. Nekem bevált. Ezzel a hüvely pH-t állítom vissza savassá, a kúp pedig azokat a baktériumokat tartalmazza , ami oda kell a normál baktérium flóra fenntartása érdekében.

2013. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A problémám pedig az h hol sűrű hol kevésbé sűrűbb folyásom van, menstruáció utolsó napjain pedig furcsa szagú váladék és barnás színeződék távolodik el belőlem, viszketési problémáim nincsenek, de olykor az alhasam baloldalon begörcsöl enyhén .."


Ezeket írtad, nem tudom, hogy hány éves vagy, beszélgettél e erről érettebb nőkkel, vagy van-e gyereked.

DE EZEK MIND A NORMÁLIS MENSTRUÁCIÓHOZ HOZZÁTARTOZÓ TÜNETEK!!


Két menstruáció közötti pecsételő vérzés, erős hasi fájdalom, ilyesmik már nem feltétlenül normálisak, de ami veled van az teljesen normális, átlagos!!!

2013. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!