Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért gondolják sokan, hogy a...

Miért gondolják sokan, hogy a vény nélkül kapható szereket orrba-szájba lehet használni mindenféle betegségre?

Figyelt kérdés
Az orrba-szájba kifejezést nem szó szerint kell érteni.
2012. nov. 28. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Sőt, sokan úgy használják ezeket, hogy nem is tudják mi az igazi bajuk.
2012. nov. 28. 15:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert félnek orvoshoz menni/nem bíznak az orvosokban/szimplán idióták/azt hiszik okosabbak, mint az orvos/nem érzik elég súlyosnak a panaszukat/nincs idejük orvoshoz fordulni.
2012. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember nem szeret orvoshoz menni.Megmondom őszintén,mikor először panaszom volt,én sem mentem orvoshoz,hanem canestent vettem.Persze nem segített,így utána orvoshoz fordultam.Szűzként rettegtem,sőt,a mai napig rettegek a nőgyógyásztól.Nagyon ciki,nagyon kellemetlen az egész vizsgálat.Persze mikor az ember elmegy,rájön hogy semmiség,de szerintem a legtöbb ember számára nehéz először megtenni.
2012. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Senki sem szeret orvoshoz menni, pláne nőgyógyászhoz, de más nem tud segíteni megfelelően! Köszönöm a válaszokat! :)
2012. nov. 29. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!