Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Derekam a keresztcsontom...

Derekam a keresztcsontom alatt folyamatosan fáj egy ponton. A többi lent. Mik ezek a problémák, orvoson kívül mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Főleg folyamatos fekvés után, leginkább reggeli felkeléskor. Ezzel párhuzamban az "ülőideg" talán, nem tudom, de hosszas, kb.1órás ülés után fel kell állnom ami olyankor elég nehézkes.
2013. aug. 2. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el csontkovácshoz.
2013. aug. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nora taylor válasza:
Azért mondjuk egy gerincröntgen nem ártana. Én is rühellek orvoshoz járni, de szerintem a gerinceddel ne játszadozz, a kerekesszékek hosszútávon nem túl kényelmesek.
2013. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 snapsz94 ***** válasza:
Keress egy jó masszírozót, s fizess be talpmasszázsra.
2013. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. aug. 7. 20:43
 5/7 anonim válasza:
2013. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Nekem lassan két éve van ez, keresztcsontgyulladást, illetve sacraisicalis gyulladást állapítottak meg. innen indulnak a kilépőidegek, amit az ülőgumónál és csípőtájékon okoz fájdalmat ősszel, télen, időjárás változáskor még rosszabb, de folytonos, komoly fájdalmakkal jár. Voltam vele kórházban, fizikoterápiát kaptam, semmit nem használt, a gyógy- és a vízi torna az egyetlen, amivel javulást lehet elérni, illetve hetente jár hozzám masszőr, manuálterapetuta. nekem az ülés a legrosszabb. az orvosom most lökéshullám terápiát javasolt, szerdán megyek az elsőre. kíváncsi leszek. remélem, nálad azóta már javult a helyzet.
2013. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kérlek írd meg használt e a kezelés.Nekem tornát javasoltak,de nem engedte az időm,próbálok óvatos lenni.
2013. szept. 28. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!