Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Bőrrák ugye nem?

Mi lehet ez? Bőrrák ugye nem?

Figyelt kérdés
12 eves vagyok, soha nem szoktam napozni huzamosabb ideig sot inkabb ha lehet a vizben vagyok. Neha erzem h viszketnek az anyajegyeim mindig egy masik. De mire eszbekapok addigra mar szetvakartam oket. Lehet hogy az anyajegy melletti bor viszket nem tudom. Az ujjamon van egy kis hólyagszerű kinövés és a lábamon egyre több ilyen icipici barnafolt jön kis ami viszket. Valamiért mintha minden tünet stimmelne, hangsúlyozom nem vagyok egy nagy napozós. Viszont nagyon be vagyok parázva!!!!!!
2013. aug. 3. 09:36
 1/4 A kérdező kommentje:
És ilyen fehér hegszerű valamik vannak bár lehet hogy száraz a bőröm mert nem kenem soha, de mi lehet ez?!?!?!?!!!
2013. aug. 3. 09:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Uszodaszemölcsnek is nevezik, ha egyre gondoltunk. Kis kocsányon lóg? Az a baj vele, hogy amikor vakarózol, tovább viszed magadon. Menj el bőrgyógyászhoz.

Előbb fehér, aztán bebarnul, és amikor alakul, viszket.

Nekem a nyakamon volt. Körbejárt az orvos, észre sem vettem, mind lekapta.

Beragasztgatta a fertőzés miatt, és napokig nem mertem az utcára menni, mert cikis volt magyarázkodni.

Menj el, ne fertőződjön, terjedjen tovább. Nem naptól van, valami vírusos izé..

Ja, nem bőrrák!

2013. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! Szerintem csak tuldramatizaltam, mindig ezzel foglalkozok de már rájöttem hogy gyereknek nem lehet bőrrákja
2013. aug. 3. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:
de ugye voltál orvosnál?:)
2013. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!