Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez daganat? Vagy egy átmeneti...

Ez daganat? Vagy egy átmeneti dolog?

Figyelt kérdés
Közel 1 éves fejfájásban szenvedek egy bizonyos ponton. Nem foglalkoztam a dologgal, beértem a kialvatlansággal. Azonban mostanában brutálisan elkezdett hullani a hajam. Csomókba és folyamatosan. Nagyon hosszú és vastag hajkoronám van, ami idáig még sohasem hullott. Nem tudom mi bajom lehet, azonban tanácsra van szükségem. Lehet ez egy daganat? Milyen lépéseket tegyek? Forduljak

2013. aug. 5. 18:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Forduljak neurológushoz?
2013. aug. 5. 18:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Az agy daganatnak nem tünete a haj hullás, csak azoknál , akik kemoterápiát kapnak.

Nincs rossz fogad- ez gócként annál inkább okozhat hajhullást-

De egyéb régóta fennálló gyulladás is.

Valamint:- cink hiány

- A- vitamin hiány

- vérszegénység

- hormonzavar

- pajzsmirigy alul működés

2013. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha rákos vagy csak akkor hullik a hajad, ha sugaraznak.

Mindenképpen menj orvoshoz.

2013. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól írja az első. Daganat nem okoz hajhullást, ellenben rossz fog, vagy a szervezetben valahol egy gyulladás vagy rossz étkezés, vagy vitaminhiány már okozhat komoly hajhullást is. Amúgy az agydaganat nem fáj, épp ezért veszélyes..

De ettől függetlenül hogy megállítsd a hajhullásodat nem árt orvoshoz menni. Kezdésnek a körzeti orvosodhoz aki el fog küldeni vizsgálatokra.

2013. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!