Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A sok szénsavas ásványvíz...

A sok szénsavas ásványvíz miatt hányhattam epét, vagy mire utal az epehányás? [bővebben lent] (Bocsi, kicsit undorítóan fogalmaztam)

Figyelt kérdés

-Elmúlt időszakban csak szénsavas ásványvizet ittam.

-Ma reggel 5 óra felé, fájt a hasam, és később epét hánytam (nagyon sárga volt), de csak 1x.

- kb 0,5 - 1 hónapja kórházban voltam , vakbélgyulladás gyanújával,*jobb oldalon alhasnál fájt* és folyadékot is találtak, de 3 nap kórházi jegelés és után már nem volt folyadék, és jól is éreztem magam.

-Azt mondták lehet nem is vakbél volt hanem valami nyirokcsomó gyulladás, mert más betegségek is produkálnak vakbélgyulladásra utaló tüneteket.

De pontosan nem tudni, mert később javult az állapotom.

- Most is egy újabb gyanú lehetett ez , vagy mi csoda ?

MOST jól érzem magam, ettem is , elmúlt a fájás is.

-De aggódom, ezek miatt a tünetek miatt.

Hátha perforálódna, vagy valami ilyesmi, mert nem akarták kivenni a vakbelem, pedig azzal Ártani nem ártottak volna.


BOCSI A HOSSZÚ SZÖVEGÉRT, de gondoltam leírok mindent, ne utána kelljen kihúzni belőlem.



2013. aug. 8. 11:56
 1/4 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok :)
2013. aug. 8. 11:58
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdemben nem lehet személyes vizsgálat nélkü erre válaszolni. [link]

Egyébként a vakbelét az embernek nem veszik ki, a féregnyúlványt szokták eltávolítani, ha az operáló orvos úgy látja.

2013. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, de én így ismerem vakbélműtét.

Az oldalt elolvastam, azután jöttem ide a kérdésemmel.

- A sok szénsavas-ásványvíz egy idő után egészségtelen ?

- Milyen vizsgálatokra számítsak, ha az epémet vizsgálják PL : vérvétel, ultrahang, ? (nem-e epekövem van)

2013. aug. 8. 12:22
 4/4 A kérdező kommentje:
(És) Köszönöm, a válaszod. :)
2013. aug. 8. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!