Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sos! Nem birom. Panikroham...

Sos! Nem birom. Panikroham vagy virus?

Figyelt kérdés
Tudni kell rolam, hogy kiskorom ota rettegek a hanyastol. Es minden fele betegsegtol ami hanyast okozhat. Sokszor van panikrohamom,mert felek, hogy hanyni fogok, de ilyen, mint most csak akkor volt, mikor virusom volt. Szoval hanyingerem van nagyon, faj a hasam es ilyen teltseget erzek. Ugy erzem, hogy ha felallok elhanyom magam. De nagyon rossz. Gyenge is vagyok egesz nap, de azt inkabb a melegre fogtam. Viszont amit a gyomromba erzek az tok olyan, mint mikor virusom volt. Paniktol is lehetnek ilyen tuneteim? Eel se tudom mondani, hogy mennyire felek, hogy hanyni fogok. Itt sirok es nem birom. Segitsetek kerlek! Anya azt mondja, hogy csak panikolok, de nemtudom...ilyen panikrohamom meg nemvolt.
2013. aug. 8. 20:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Forog a gyomrom es kakalnom is kene, de nem tudok.
2013. aug. 8. 20:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Vírus.

Főtt krumpli üresen, főtt rizs, főtt répa, esetleg pirítós fehér kenyérből üresen. Igyál hideg vizet, csökkenti a hányingert + melegben sokat kell inni, ha nem iszol (és ami bent van, kijön), az veszélyes, kiszáradáshoz vezet.

Mérd meg van-e lázad, ha van, akkor ezer százalék, hogy vírus vagy ételmérgezés.

Felesleges pánikolni, mert abban igaza van anyukádnak, hogy a végén már a pánikolástól fogsz hányni meg leszel rosszul.

Igyál kólát (nem zéró és nem cukormentes!!!), azt is hidegen, az segít a gyomorpanaszokon is meg a hányingeren is.

2013. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De biztos? De mar napok ota gyenge vagyok, az a meleg. Es ugy kezdodott, hogy ittam colat es kicsit hanyingerem lett, megijedtem es jott a tobbi tunet. Nem is nagyon voltam mostanaban sehol. Akkor hol nyaltam be virust?:( es miost biztos hanyni is fogok?
2013. aug. 8. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet pánik is simán! Jött egy kisebb hányinger és annyira stresszelsz rajta hogy már erősebb lett! Sajnos tudom milyen! Én ugyan nem magától a hányástól félek hanem hogy a legváratlanabb helyen jön rám, ahol mondjuk nem tudok mosdóba menni! Szerencsére már sokat javult a helyzet, de tudom miről beszélsz!

Próbáld valahogy elterelni a gondolatokat, nézz egy filmet, igyál jéghideg citromos vizet kortyolgatva! Jobbulást!

2013. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! Egy fokkal jobb. (lekopogom). Igazabol az nyugtatott meg, hogy olyan, mintha mar korogna a hasam. De az biztos, hogy ma mar semmit nem eszek. Remelem nem lesz semmi.
2013. aug. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!