Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 14eve panikbeteg vagyok....

Tigris79 kérdése:

14eve panikbeteg vagyok. Buszon nem utazom. Ami aggaszt, masfel eve agotafobiam van. Lever a viz remegek. Legjobban az ajulastol felek. Megtortenhet a tenyleges ajulas? Sok helyen olvastam h igen. Doki pl azt mondja h nem.

Figyelt kérdés

2013. aug. 16. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvosi segítség MELLETT szerintem meg kell TANULNOD nem félni. Sokat javítana az állapotodon szerintem. Erre koncentrálj.
2013. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szorongás, fóbiák, pánik

Olvastam!

Értékelje Ön elsőnek!

Hogyan legyünk úrrá félelmünkön? Életkontrollprogram lépésről lépésre

Renau Z. Peurifoy

Reneau Z. Peurifoy önsegítő programja a napjainkban oly gyakori szorongásos zavarok, agorafóbia, pánikzavar gyógyítását tűzte ki célul: feltárja a betegség okait, és új készségeket, viselkedésmintákat tanít, melyek a gyakorlás során rögzülnek, és a betegek magatartásának természetes, önműködő részévé válnak. A szerző hosszú évekig gyűjtött tanári tapasztalatait, terapeuta-tudását, valamint a pszichológia számos különböző elméletének és módszertanának elemeit ötvözte ebben a könyvében. Abból indult ki, hogy önmagában kevés az eszmék és áramlatok, ideák általános színtű megértése: ahhoz, hogy viselkedésünket, rossz reakcióinkat, negatív gondolatainkat megváltoztassuk, új készségekre lesz szükségünk. A kötet "leckéiben" minden olvasó megtalálja azokat a gyakorlatokat, ajánlott tevékenységeket, melyek segítenek a régi, rossz mechanizmus legyőzésében.


Olvasd el és oldjad meg a gondod! 14 év értelmetlen rettegés után nem ártana.

2013. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Le lehet tolteni netrol?sajnos belefogtam kognitiv terapiakba ami hasznos is volt,de6000ft volt egy ora amit hosszu tavon nem tudtam finanszirozni.segitsegem meg nincs.
2013. aug. 17. 08:43
 4/5 anonim ***** válasza:
A könyvet egyszer kell megvenni, a neten majd körülnézel én nem tudom sajnos.
2013. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Probaltam sokmindent,sok gyogyszert kiprobaltak rajtam.neha jobban voltam.most megint cefetul.oldjam meg a problemam...14eve probalom nem csak nezek ki a fejembol.alternativ terapiakat is probaltam:kineziologiat,bach virag terapiat....pszichologust.az segitett de mint irtam,draga.a konyvet megrendeltem.koszi a tippet!
2013. aug. 21. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!