Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Baratnom ritkan almodik....

Baratnom ritkan almodik. (persze minden este almodik csak nem emlekszik ra) de amit megalmodik az eddig mindig bekovetkezett. Ez is megtortenhet? Bovebben lennt

Figyelt kérdés
Eloszor is bocsi a szoismetlesert. Egyebkent nem hiszem az ilyesmiben, de ez azert erdekes mert az elozo baratomat is megalmodta(meg tavaly) Marmint azt hogy egyutt vagyunk. Es most meg azt almodta hogy elmeseltem neki h lefekudtem egy bizonyos fiuval, akivel mar amugy smaroltam. Lehetseges hogy ez megtortenjen (marmint az hogy lefekszunk)? Ti hisztek az ilyenekben?
2013. júl. 21. 22:23
 1/5 anonim válasza:
100%

abba neked is kéne, hogy legyen beleszólásod nem?

Már mint hogy kivel ...

Velem az szokott lenni hogy nem emlékszem álmomra viszont néha de ja vu érzésem van (szerintem azért mert megálmodtam korábban)

2013. júl. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy lenne. De amikor elmondta mit almodott az elozo baratommal kapcsolatosan en csak fogtam a fejem es rohogtem hogy meg ilyet.. Es ra egy vagy ket hetre meg mar egyutt voltunk.
2013. júl. 22. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Már smároltál vele, szóval igen...Ha meg is történik, akkor sem az álom miatt, mert a barátnőd talán tudja tudat alatt, hogy szeretsz másokkal kavarni és ezért álmodhatta ezt, mert tudta, hogy ezzel a bizonyos sráccal már kavartál.
2013. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en is szoktam megalmodni elore dolgokat, amik aztan kesobb nyernek csak ertelmet...most delutan azt almodtam, hogy a baratnod meg fog almodni engem, hogy veled leszek és pettingelünk...most torom a fejem, hogy ennek mi az atvitt ertelme, mert azt se tudom hogy neztek ki...
2013. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3: koszonom!! :)

4: ezzel nem jutottam elobbre, de azert koszonom hogy valaszra meltattal.. :D

2013. júl. 28. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!