Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy gyomor rákos vagyok?

Lehet hogy gyomor rákos vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy a korai gyomorrákos daganatnak a jelei(bizonytalanok):étvágytalanság,teltség érzés, gyomortáji fájdalom,húsundor.

Ebből csak egy igaz rám, mivel húsundorom az mindig volt, szeretem a sült húst, meg a többit is, meg is bírnám enni őket, csak azokat a hús fajtákat nem szeretem amiben van egy kis fekete folt, azokat mindig is gyűlöltem, szóval nem tudom, teltség érzésem az nincs,és gyomor táji fájdalmam sincsen, mert étvágytalanságom van már egy ideje, már egy két hete, talán egy hónapja, lehet hogy az okozza hogy mindig a gép előtt ülök és megszokta a gyomrom hogy nem eszek annyit?

14 éves vagyok, azt mondták hogy nem valószínű hogy rákos vagyok, de azért megkérdezem.



#gyomor rák
2013. aug. 16. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gyomor rákod lenne az annyira fájna,hogy azt el se tudod képzelni.Ha semmit nem érzelmakkor szerintem kizárt.Meg 14 évesen amúgy se gyakori.
2013. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ennek semmi köze a gyomorrákhoz :-) Az nagyon nagyon fáj, sőt már egy pici apró "ártatlan" gyomorfekély kezdemény is borzalmasan tud fájni, hát még a rák. Biztosan csak rendszertelenül eszel. Edd azt, ami jólesik.
2013. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, azért gondolod, hogy gyomorrákod van, mert nincs semmi tüneted? :D :D Az hogy étvágytalan vagy, bármitől lehet! Főleg ettől a hetek óta tartó 40 fokos melegtől!
2013. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is a gyomorrák nem fáj, ha fájna mindenkinél időben kiderülne, és nem kéne belehalni. Persze végstádiumban fáj, de előtte nem jellemző.


14 évesen nem gyomorrákosak az emberek, megvan a betegségeknél, melyik életkorra jellemző, nem vagy rákos!!!

Az, hogy sokat gépezel, nem csak, hogy nem eszel, hanem görnyedsz, és az okoz különféle hasi panaszokat.

Nyár van, mozogj, sétálj, barátnőzz, bicózz!

2013. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. Tapasztaltad? Mert egy jó barátom gyomorrák miatt hunyt el és voltak fájdalmai, pedig amikor orvoshoz ment, még nagyon kezdeti stádiumban volt. A gyomorrák legtöbb esetben gyomorfekélyből indul ki, ami szintén fáj és figyelmeztető jel!
2013. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, megnyugodtam :)
2013. aug. 16. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!