Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik táplálékkiegészítő a...

Melyik táplálékkiegészítő a legjobb rákos betegeknek? Avemar? Oncomar? Gabolexin? Varga Gábor féle gombakivonat?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit, akinek valamiféle, akár másodkézből származó információja van, ossza meg velem!

2013. aug. 17. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én valamilyen varga féle gombáról hallottam, illetve családtagom szedte.
2013. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és? mi a véleményed?
2013. aug. 17. 18:28
 3/17 Kunigunda1129 válasza:

Én rákos voltam most már 1 és fél éve tünetmentes vagyok!

Sok táplálék kiegészítőt kipróbáltam!

Ez egy személyes vélemény hogy azt kell tudatosítanod magadban hogy ezek csak táplálékkiegészítők arra jók hogy két kemo vagy két sugár között a szervezet megkapjon minden vitamint amire szüksége van és ezáltal felkészüljön az újabb kemora vagy sugára. Én sosem fűztem hozzá nagy vágyakat hogy "na majd ettől meggyógyulok és nem is kell kemo vagy sugár!" Szerintem ez nem így működik.

Nos én béres cseppeket szedtem, meg béres C-vitamint, meg Aloe Verát ittam meg valamikor Norint, de szedtem mellé kalciumot, magnéziumot is!

Tudom a rákos megbetegedések sosem egyformák még ha látszólag ugyan az a daganat, de szívesen megosztom veled a tapasztalataimat! Ha akarsz írj privátba!

2013. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a privát! ;)
2013. aug. 17. 18:59
 5/17 anonim ***** válasza:
Ezeket szakemberrel együtt kell a rákos sejt típusára szabni. Nincs általános válasz.
2013. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia!Kapsz valamilyen kezelést?Lehetőleg ne keverj többfélét, egy termékcsaládot válassz, mert különben ki tudja milyen kölcsönhatásuk lesz.Természetes alapúak legyenek megfelelő orvosi háttérrel sok C, D, E vitamin, szelén, antioxidánsok stb.Ha érdekel és adsz egy email címet, akkor szívesen küldök két jó orvosi előadást, pár tapasztalatot.Sok ismerősömnek segítettek már.Mindezek mellé nagyon fontos a pozitív szemlélet, meg fogsz gyógyulni!Jobbulást!
2013. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Igazából keresztanyukámról van szó, én külföldön dolgozok, és csak tegnap tudtam meg, mikor hazajöttem, így még az orvosaival nem találkoztam. Igazából csak szeretném feltérképezni e terepet, mert hála az istennek, eddigi életemben nem kellett semmi ilyesféle betegséggel foglalkoznom.. Így most tanácstalanság vagyon! :S:S
2013. aug. 17. 23:02
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Az nagyon jó, ha feltérképzed a lehetőségeket, segítesz a keresztanyukádnak.Fontos mindenképpen a kereztanyukád hozzáállása a táplálékkiegészítőkhöz, hogy hajlandó-e fogyasztani és a kezelőorvos hozzáálása.Nagyon sok orvos nem enged semmi mást használni, csak az előírt terápiát követni, esetleg valamelyik általa ismert, preferált terméket javasolja mellé.Ilyenkor jól jön egy orvos szakértő, aki ismeri a táplálékkiegészítőket és akár telefonon is tud tanácsot adni.Nemrég megjelent a facebookon egy felmérés eredménye, melyben a megkérdezett dokik 75%-a magának, családtagjainak nem adná a kemoterápiát.Vajon miért, és másnak akkor meg miért adja? Van olyan , ráadásul nagyon kedvező árfekvésű táplálékkiegészítő, melynek egyes gyógynövény összetevőit Japánban daganat elleni gyógyszerként használják.A különböző daganatok kezelésében elért erdményekről esetleírások is találhatók.Ha érdekelnek emailben el tudom küldeni.
2013. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Napsugar11 ***** válasza:
78%

Alternatív daganatterápiával foglalkozom, és - bár lenne ötletem - mégsem ezt az oldalát emelném ki a kérdésednek. Vannak nagyon jó, közepesen jó, és kimondottan haszontalan táplálékkiegészítők. Évekkel ezelőtt volt egy vizsgálat, amiben több ezer terméket bevizsgáltak és több, mint 80%-ban vagy nem annyit tartalmazott, vagy nem volt tiszta (toxinok, vegyszerek, hormonok). A gyártókat megbüntették és ennyi. Tehát nagyon jó, hogy érdeklődsz.


Sajnos minden szervezetnek szüksége lenne valamilyen kiegészítésre, de amikor valaki daganatos beteg, más a lényeges. Amire figyelj, az a felszívódás! Olyat válassz, ami a szervezetet nem terheli, vagyis nem kivonat, hanem hatóanyag van benne.


Tudom, hogy a betegek sokkal inkább kérdeznek egymástól, mint a szakértőktől, mert úgy hiszik, hogy a másik beteg jobban tudja. NINCS olyan terápia, ami mindenkinek egyformán beválik. Én sem tudok ilyet ajánlani. Vannak jó megoldások, amik sokaknak már segítettek, de a legfontosabb a hozzáállás.


Sem te sem én nem tudunk senki helyett gyógyulni. A legfontosabb a gyógyuláshoz való hozzáálláson túl a teljes életmódváltás. Ebbe beletartozik a múlthoz való más hozzáállás. Egyszerűen le kell tudni zárni a múltat, el kell engedni a lelki sérüléseket. át kell helyezni a fókuszt a jelenre, hiszen a múlt halott, nem tudjuk megváltoztatni, de a jelenben igenis képesek vagyunk arra, hogy másképp tekintsünk rá, és megbocsássuk magunknak és másoknak a történteket.


Minden betegnek egyedi az útja a gyógyuláshoz. Vannak mankók, kapaszkodók, mint a hagyományos és alternatív módszerek, de ezek közül is érdemes nagyon jól választani. Én azt ajánlom, hogy bízd rá a döntést, és a döntés meghozatalakor ne arra hallgasson, hogy ki mennyire "fényezte" a termékét, mert a kommunikáció nagy úr. Ezt sokan nagyon magas szinten művelik, és az ember képes elhinni olyan dolgokat, amik nincsenek is, csak mert olyan szépeket mondanak róla.


A betegség egy nagyon jól jövedelmező forrás azoknak, akik étrend-kiegészítőket forgalmaznak. Figyeljen a belső hangjára, érezze meg, hogy ki az, akiben bízhat, és mi az, ami őt megszólítja, hogy "igen, ez kell nekem". Enélkül nem fog menni. Ha a beteg saját maga választ, akkor abban képes hinni. Nagyon fontos a hit.


Természetesen, ha megkeresel, megosztom a tapasztalataimat, hogy melyikkel mit értek el a betegek, akikkel foglalkozom, és ezekből az információkból lesz egy képed, de a választás mindig a betegé kell legyen!!!

2013. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Napsugar11 ***** válasza:
48%

Még valami:

Kaptam egy könyvet ma, amit el tudok küldeni azoknak, akiket érdekel.


A könyv az Új orvostudományról szól, és ezt olvastam benne:


"Az Új Orvostudomány „öt törvénye” időközben Dr. Hameren kívül, orvosok és gyógyászok sokaságának közreműködésével, fél Európában páciensek tízezrein igazolódott be, s mivel mindig pontos és megismételhető – ezáltal tudományosan is igazoltnak vehetjük. Például a rák gyógyítása területén a hagyományos orvostudomány gyógyászati módszereinek alkalmazásánál körülbelül öt év távlatában átlagosan 5% a túlélők aránya, míg az Új Orvostudomány törvényszerűségein alapuló gyógymódoknál 95%! Ez a tény már sorozatosan, széles körben beigazolódott, döbbenetes különbség!"


Írjatok privátban!

2013. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!