Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a Platinum...

Mi a véleményetek a Platinum Hídro Whey fehérjeformuláról? Télleg ez a legjobb és legtisztább a piacon? Mennyire hatékony?

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Hatékony?? Hiába hidrolizátum, akkor is csak fehérje, nem varázspor, csodaszer. Hogy legyen hatékony? Egy szelet hús is kb ilyen hatékony, ez is csak kaja, nem leszel tőle duplaizmos. Beviszed vele a kellő fehérjét és jó napot. Ennyit tud.
2013. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gondolom nem próbáltad,csak látatlanba mondasz "véleményt"

Kösz de én nem ilyet kértem,hanem értelmes választ olyanoktól akik KIPRÓBÁLTÁK!

2013. júl. 31. 01:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Én próbáltam, semmi extra. Nem hiszem, hogy 1,5 kiló fehérje megérne 20+K forintot, ha nem vagy milliárdos versenyző. Ja, és igen, erre nem mondjuk, hogy "hatékony", mivel úgyis a teljes étrend számít, egy apró része nem tesz csodát.
2013. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"de hidd el egy ember nem találsz, aki itt ezt kipróbálta."


Kis szivem olvasd csak el az utolsó kommentet (ha eltudod) és szállj magadba szerintem.12 évesen nem a gép előtt kéne ülnöd és osztanod a nem létező észt.


Az utolsó kommentelőnek köszönöm a válaszát (mert így kell választ írni,nem ilyen alpári stílusban..)

2013. júl. 31. 12:42
 5/7 A kérdező kommentje:
mind1 én nem vitatkozni akartam,hanem csak egy szimpla kérdést tettem fel,de látom hogy ide nem az értelmesebb emberek járnak..
2013. júl. 31. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig elmondtuk, amit kell, ha nem érted, az nem a mi bajunk. Normális választ kapsz egész addig, amíg te is normálisan viselkedsz. Ez nem történt meg, így átvertelek, hogy hajlandó legyél elolvasni a valóságot.

De minket spec nem zavar, ha ezt a fehérjét veszed, csinálj, amit akarsz.

2013. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Látom te nem érted. Wash és én is élelmiszermérnökök vagyunk. Tudjuk, hogy mit írunk, hidd el.

Te vagy a végtelenül ostoba, ha egy fehérjétől hatást vársz. Leírtam, hogy ez is csak egy fejérje, nincs olyan, hogy aki ezt használná az izmosabb lesz. Sima protein. Ha ezt nem fogod az agyaddal, akkor reménytelen vagy.

2013. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!