Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez az állandó hangulatválto...

Mi ez az állandó hangulatváltozás, heves szívverés, és pánikroham?

Figyelt kérdés

Már régóta meg vannak ezek a tünetek és szedek is pánikrohamra gyógyszert, de nem hat.

Állandóan változik a hangulatom, és előtörnek pánikrohamok. Most ez milyen betegség? Lehet köze a depresszióhoz?



2013. aug. 19. 01:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvosodhoz, mert nem jó a gyógyszer amit kapsz. És a bogyók mellett terápiában is gondolkodj.
2013. aug. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már kétszer mentem vissza. Egyszer azért, mert a gyógyszernek, amit adott előjöttek mellékhatásai, másodszer pedig azért, hogy írjon fel más gyógyszert helyette. Úgy látszik nagyon törődik ezzel!
2013. aug. 19. 02:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor én orvost váltanék.
2013. aug. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt fogom ezek után!

Mert szerintem ezzel az orvossal így semmire nem fogok menni.

2013. aug. 19. 02:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszer nem fogja ezt megoldani, max csak ront. Erős önbizalomhiány az biztos hogy van nálad. És amúgy igen lehet köze a depresszióhoz is. Komolyabban kellene foglalkoznod evvel és a lelkeddel.
2013. aug. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az önbizalmammal nincsen gond, csak egy gyerekkori.... miatt kaptam depressziót és azóta kell ezeket a gyógyszereket szednem. Na, meg persze előjöttek most ezek is.
2013. aug. 19. 15:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Értem. Avval azért vitatkoznék hogy van önbizalmad... Ha valaki bízik magában, azaz van hite magában akkor nem szed gyógyszert és nem pszichiátertől várja el hogy mondja meg hogy ő mit érez, de te tudod. Ha szerinted van akkor jó. Akármilyen durva traumád is volt, a gyógyszer csak kitolja azt hogy szembenézz dolgokkal. Szerintem valamilyen alternatív terápiát is kellene választanod, hisz a pszichiátria merev sémák alapján dolgozik. A kérdésedben leírt dolgok félelem alapúak. Egyén válogatja, hogy mitől. Emberektől, élettől, haláltól stb.

Magyar találmány pl a meseterápia, nagyon hasznos minden életkorban, de nagyon sok más lehetőség is van.

Azt azért tudd, hogy a gyógyszer csak elnyom, de nem gyógyít, sőt.

2013. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és mielőtt azt hinnéd hogy ítélkezek, elárulom, biztos hogy tőlem rosszabb rohamaid nem voltak. Nekem 200 fölé is ment sokszor a pulzusom ami már nagyon rossz kategória. Nekem a lelki oldás segített, de neked lehet hogy más fog bejönni.
2013. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet!
2013. aug. 19. 17:11
 10/10 Doroff válasza:

Én is pánikbeteg voltam. Nehézlégzés, heves szívverés, halálfélelem. Nem írom most ide az egészet.

Szedtem Xanaxot, később Dalsan-t is. Sokat relaxáltam. Egy szerelem sokat segített. Fél év alatt kiűztem magamból a betegséget. Ennek hat éve.

Meggyógyultam...

2013. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!