Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyeres problémával szabad...

Aranyeres problémával szabad sportolni?

Figyelt kérdés
Enyhe külső aranyerem van és érdekelne, hogy ajánlott-e ilyenkor a mozgás? Se az orvos, se a patikus nem mondta, hogy mellőzni kéne, de szeretném biztosan tudni.

2013. aug. 21. 11:09
 1/4 anonim válasza:
A sport pozitív hatással van rá, valamint az egészséges étkezés is nagyon fontos.
2013. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szabad mozogni, kell is, mert ha eleget mozogsz, akkor a belek is mozognak, segítve ezáltal az emésztést, a normális székletet és ha normális a széklet, nincs székrekedés, nincs ritka és nehézkes széklet, akkor az aranyér újra kiújulása vagy több aranyér kialakulása vagy az aranyérrel járó kellemetlen tünetek előjövetelének is sokkal kisebb az esélye.
2013. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam a préselő nyomást kell kerülni (felülés), de nem vagyok jártas a témában csak hallottam illetve olvastam.


Engem inkább az érdekelne, hogy ilyenkor lehet-e intim tornát végezni.:)

2013. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
intim torna nagyon jó az aranyérre
2013. aug. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!