Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Honnan tudhatom ha elmúlt a...

Honnan tudhatom ha elmúlt a sipolyom magától?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy nekem már 10 éves koromtól van tályogom, (most 24 éves vagyok) illetve azt hittem, egy hónapja tudom hogy sipolyom van, azt is csak azért mert 2 hónap alatt 4 szer volt tályogom, és mondom el megyek orvoshoz, eddig csak évente 1 szer jött ki tályogom! Írt a háziorvosom kúpot, meg mondta hogy betadinos ülőfürdő, illetve kamillás ülőfürdőzés! Eddig soha nem foglalkoztam vele egyáltalán, tehát úgy kezeltem mint ha ott se lett volna, már egy hónapja minden nap kamillás ülőfürdőzés, betadinos ülőfürdőzés minden széklet ürítés után, naponta 2 db kúp! Nem érzek már semmit, egyáltalán, teljesen tünet mentes! Szerintetek elmúlt már, mert olvastam, hogy nem gyakori esetekben a sipoly elmúlhat magától!? Ja még elküldtek sebészetre és az orvos adott valami inekciót közvetlenül a sipolyba, az nem tudom mi lehetett, de nagyon fájt, mert mikor elkezdetem a kúpot használni akkor még aznap kijött egy tályogom, amit fúrcsáltam is, mert eléggé feszítő érzés volt, amit még soha nem tapasztaltam, másnap reggelre ki is fakadt, de nagyon gennyes volt, véres volt, soha nem jött ki még annyi trugyi, de minden nap egyre jobb lett, és mostanra már a bőrnyúlványt sem érzem a tályog, illetve a sipoly helyén! Tehát ezért küldtek el a sebészetre meg vizsgálni!

2013. aug. 21. 14:16
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy végbélsipolyom van, vagy volt!
2013. aug. 21. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!