Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy evezésben az elmúlt 5 évben kik voltak a világbajnokaink?

Figyelt kérdés
ha tudja valaki, azt is köszi, de ha linket tud, azt is megköszönöm!
2013. máj. 23. 08:17
 1/5 anonim válasza:
www.hunrowing.hu
2013. máj. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt kiválasztod a megfelelő évet, és egyből látod, hogy kik voltak világbajnokok:

[link]


2010-ben Galambos Péter szerzett egy bronzérmet, 2012-ben szintén ő egy ezüstöt.

2013. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz, ugyan nem tudom, hol látod, amit írtál, de kösz :)
2013. máj. 30. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:

[link] > results


Az elmúlt években nem voltak világbajnokaink. 2005-ben volt egy duó, de mivel az olimpia utáni év, a megcsappant mezőny miatt az nem teljes értékű győzelem. A fent említett versenyző pedig olyan számban szerzett bronzérmet, ami nem is szerepel az Olimpián.


Szerintem inkább a kajakosokra gondoltál, érdemi eredményeink ott vannak.

2013. jún. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

értem köszi.

evezősökre gondoltam, és nagy valószínűség szerint ő az akit írtatok, de hát igen, elég gyér a mezőny, akár idén is.

2013. júl. 4. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!