Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igaz, hogy az epilepsziásoknak...

Igaz, hogy az epilepsziásoknak nem szabad sportvizet (Powerrade) inniuk?

Figyelt kérdés
Epilepsziás voltam,de a doki kisgyerekkoromban mondott olyanokat,hogy nem szabad alkoholt fogyasztani,koffeint inni,energiaitalt inni stb. anyukám is epilepsziás volt,de már ő is kinőtte,mégis minden nap kávézik,akkor most én ihatok sportvizet,vagy nem szabad,mert előidézhet egy rohamot? :)
2013. aug. 21. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted itt van, aki ért hozzá? Az epilepszia elég nehezen kiismerhető betegség, szinte bármi okozhat rohamot, egyénfüggő, hogy mi. Jobb lenne, ha egy orvost kérdeznél meg.
2013. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MissLawliet válasza:

válaszoló, igen, lehet itt olyan,aki ért hozzá


kérdező, szabad inni

jó, a kávéra, meg az energiaitalokra is azt mondják,hogy nem szabad, de én is epis vagyok, és én is kávézok, de az energitalt pl.nem bírom, nagyon felpörget

amit tényleg kell, az az alkohol

sportvizet nyugodtan ihatsz

2013. aug. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MissLawliet válasza:
tényleg kerülni kell, az az alkohol
2013. aug. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm szépen! :)
2013. aug. 25. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!