Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epilepsziásoknak jár útiköltsé...

Epilepsziásoknak jár útiköltség kedvezmény?

Figyelt kérdés
Én epilepsziás vagyok érszűkületem van és még egyéb betegségeim is vannak. sokan azt mondják nekem hogy járna nekem kedvezmény utazáskor. igaz ez ? ha igen hol lehet igényelni.... mert eddig volt diákom így nem nagyon volt sok az utam... de már nincs és elég drága a vonat meg a busz :S
2010. júl. 2. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos neked nem jár. Csak akkor, ha orvosi beutalásokkal utazol vizsgálatra, vagy kezelésre.
2010. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én azt se tudtam hogy orvosi beutalásokkal jár.. 10 éve járok be havonta... ...azért szép hogy igy felhívják a figyelmét az embernek rá hogy mi jár neki és mi nem :.....köszike a választ...
2010. júl. 2. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit lehet, elhallgatnak a beteg elől! Ez van nálunk. Nekem barlangtherápiára volna szükségem, de még sohasem volt beutalóm. A kezelőorvosom mellőzöm, mert egy aljas, embertelen nő.
2010. júl. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!